Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok...

Milyen motort ajánlanátok nekem egy e30 turbo projektbe?

Figyelt kérdés
Jöhet szivó ,turbos motor is gondolkodtam az 1 jz-n de lehet csak egy sima m50b lesz átalakitva

2012. márc. 15. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Az eddigi legérdekesebb amivel találkoztam az egy összevágott autó volt.

Az eleje e30 volt az ülések mögött pedig egy e32 hetesként folytatódott - hihetetlenül jól nézett ki!

Az M5-ből származó motor volt a hab a tortán.

Szóval a képzelet bármit elbír de igazán a zsebed szabja meg a határokat.

2012. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
e36 m3-nak a 3.0 mociját (nagyobb nyomást visel el mint a 3,2-es)
2012. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de mondjuk nem igazán m-es motorra gondoltam az túl drága inkább egy 2 ezres vas blokkot felfurni 25-28 ig és azt turbosítani ezt a motort poton pénzért megveheted már
2012. márc. 15. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az alapmotor ára dominál hanem a turbó,a kerámiadugók stb. ami elképesztő számokat képes felemészteni - sokszor csak pár perc élmény erejéig.

Jóval gazdaságosabb megoldás egy eleve erős komplett bontott motor beépítése szerintem.

Anno csilliárdokat költöttem Lada VFTS motorokra mely teljesítményt tizedáron kihozta az aki egy Golf GTI vagy egy dupla vezérműtengelyes Alfa motort fabrikált a géptető alá.

Egy e36 sokáig eladó volt a hahun egy milla körüli pénzért ötezres motorral szerelve.

2012. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen v12 de az szivó én turbó motort építenék
2012. márc. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!