Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora az az út amekkorát...

Mekkora az az út amekkorát még érdemes megtenni egy autóért?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék autót vásárolni (használtat). Vagy egy tucat olyan autót találtam amit megfelelőnek találtam, de egytől egyik az ország másik felén van. Érdemes megtenni több száz kilométert, vagy várni és nézegetni tovább, hátha lesz valami közelebbi?
2012. márc. 15. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Értékfüggő. Egy 200 ezres kocsiért nem mennék sehova,hacsak nem vagyok fanatikus,és az kell! :) Több száz kilométert nem mennék,de ha komoly a szándék,meg lehet beszélni az eladóval hogy találkozzatok valahol félúton. Mi is adtunk és vettünk így autót.(Persze ha kereskedésben van akkor bukott a dolog) Egyébként nem biztos hogy csak ott találsz.. :)
2012. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan mennek többezer km-t egy autóért. Ha több autó is van a környéken, akkor többet meg kell nézni az út során, és valószínűbb, hogy nem hiába utaztok annyit.
2012. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire ritka az adott autó és mennyire vagy eltökélt.


De 20000 km-nél többet nem érdemes utazni, mert akkor a másik irányba rövidebb! :)

2012. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ekkora országban mint magyarország mindegy hol veszed, 600 km és átérsz egyik végéből a másikba, ami nem távolság ha azt nézzük.

amúgy van aki azt csinálja hogy tömegközlekedéssel oda, kocsival vissza, így még olcsóbban is jössz ki

2012. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam Lengyelországba is kocsiért...
2012. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!