Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen fontosnak/hasznosnak...

Ti milyen fontosnak/hasznosnak vélt dolgot tartotok a kocsitokban?

Figyelt kérdés

Itt olyan dolgokra gondolok amik egy esetleges lerobbanás vagy eltévedés vagy bármilyen nem várt utazás közbeni esélyemnél jól jöhet.


Én a csomagtartóban mindig tartok egy pulcsit, egy üveg ásványvizet egy 5 literes kannát tele üzemanyaggal, egy zseblámpát, egy doboz cigit:) és 10 ezer forintot.


Mi jöhet még jól? Vagy ilyen dolgokkal nem foglalkoztok?


2012. márc. 16. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy vontatókötél sem ártana szerintem.
2012. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a pótkerék, emelő, kerékkulcs biztosíték és izzókészlet ami volt is benn, meg volt benn valami kötél féleség, de azzal ha egy embert kötnék meg az is eltépné szóval benn a régi autóból a drótkötél, amivel már lehet huzni is, emellett plusz eü. láda, mert ami bennvolt alapba siralmas

zsepi, wc papír, gyufa, pénz és egy pléd van az autóba..

szerszámok nincsenek mert nem lehet hozzányúlni semmihez/elektronikus szar.

télen még pluszba:benzin, hólánc, kis ásó(60-70 centis) viz.

plusz valami kaja mindig van benn, vagy cukor vagy csoki stb.

ezenfelül telefon töltője(szivargyújzós) ami ha le is merül és eltévednék gps van benn

2012. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pulcsi, pléd, WC papír, ásványvíz, vontatókötél, bikakábel, alap szerszámok, zseblámpa, öngyújtó, papír, ceruza.
2012. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem van 1kg-os poroltó.

Az úr akinek megálltam segíteni, mert a fék valamiért felizzott, és a gumi meggyulladt nagyon örült neki, hogy nem kell egy egész kocsit vennie.

(bár az 1kg ló*asz de ha idejében kezdesz oltani sokat segít.)


Bikakábel, vontatókötél, kerékkulcs, emelő.


Ja, ha legvégső esetben már csak a cigi maradt meg akkor az öngyújtót ne felejtsd ki.


Az üzemanyag szerintem felesleges, és veszélyes.

Ma már szinte mindenhol van benzinkút, és szintjelző is van az autókban. Azt kell figyelni és kész.

2012. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pótkerék, izzókészlet, szerszámkészlet, vontatókötél, spanifer,elsősegélycsomag, elemlámpa,poroltó, flakon ásványvíz, csomag zsepi, pléd, láthatósági mellény. Télen hólánc.

Asszem ennyi.

2012. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15:58 vagyok. Bikakábel kimaradt. Az is van mindig :)
2012. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyári készleten kívül poroltó, cigi, vontatókötél,elemlámpa, ruszki bajonett,pléd, wcpapír, gyalogsági ásó,víz, meg 5 csomag önmelegítős kaja, télen nem árt, de nyáron se rossz.
2012. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gumipók. :) -sok mindenre jó- :)
2012. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam 1 liter motorolaj is van mindig (fiatom van).
2012. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bikakábel az fontos.
2012. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!