Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz etz 125 vagy Yamaha sr 125?

Mz etz 125 vagy Yamaha sr 125?

Figyelt kérdés
Motorvásárlás előtt állok és ez a kettő a lehetséges. Szerintetek melyik? Indokoljatok!
2012. márc. 16. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó moci volt az Mz, nekem is volt régen 250ccm-es.Az a baj hogy nem kapsz hozzájuk(bármelyik régi szoci motorhoz sem) gyári vagy annak megfelelő után gyártott alkatrészt.Csak drága de fos minőséget.Lehet ezen vitatkozni de így van.Sógorom simsonja az élő példa előttem.

Te döntésed a vásárlás, de remélem segítettem.

36F

2012. márc. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Yamahát venném..
2012. márc. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a yamahához meg nincs is szinte alkatrész.
2012. márc. 17. 08:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem csak vicc a kérdés.Egyértelműen a yamaha.A yamaha az egy 4 ütemű kis fogyasztású ( 2-3 l ) olcsón fenntartottságú japán motor vele szemben meg egy öreg 2 ütemü szoci motor ( 4-5 literes fogyasztással ). Igaz hogy olcsóbb az alkatrész meg több van de többet is kell szerelni plusz vehetsz bele 2 ezerért 7-800 km enként legalább fél szintetikus 2 olajat.Az Sr be meg évente vagy 5-6 ezer kilométerenként 4 t olaj ( 2500 ft ) .Plusz a 4 ütemű blokk sokkal több kilométert elmegy .Bár az Mz jobban megy mert 2 t de hát ilyen benzin árak mellet( dupla annyit fogyaszt).Az Sr régen Magyarországon postás futár motor volt , nem véletlen mert iszonyatosan megbízható.
2012. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!