Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » T Kategóriás jogosítvánnyal...

T Kategóriás jogosítvánnyal húzhatok két nehéz pótkocsit? És vezethetek segédmotort?

Figyelt kérdés
B-s jogsival igaz hogy lehet vezetni MG Vontatót, egy pótkocsival?
2012. márc. 17. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

igen igaz kérdés friss -e a jogsid nincsen 2 éves még amiotta meg szerezted?

ha több akkor vezethetsz traktort ,de csak 1 db potkocsival. ami ne legyen több mint 750 kg .

nehéz potkocsit semmiképen sem mert az több mint 750 kg , ami már ,e kategoria !

ahoz huz két potkocsit kell b -e kategoria !

amugy vigyáz traktor milyen ,mutatom miért.

[link]

ez bele fér..... b vel és 1 potkocsi.

[link]

ezektől kiseb semi gond de nagyobb traktor már nem fér belle mert ahoz mgtsz suli kell mint a kombájt vezetni.

remélem segitetem ..

2012. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél, tehát az sem mindegy hogy milyen traktort vezetek..
2012. márc. 17. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy kis traktor meg nagy traktor kategória.

Ha T-d van, bármekkorát vezethetsz, két pótkocsival is, viszont nem vezethetsz segédmotort.

Ha B-d van, vezethetsz segédmotort, bármekkora traktort a munkagépével, viszont pótkocsit legfeljebb 750 kilósat húzhatsz vele. Ez azért érdekes, mivel egy vontatott tárcsa bőven 750 kiló fölött van, mégis húzhatod.

2012. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a +
2012. márc. 17. 09:31
 5/9 anonim ***** válasza:

ne tedd el veszik jogsidat hidd már el, lassan már t vel kamiont vezetsz ha rá halgatsz....

1 potkocsi és amit mutatam ne nagyobat .

2012. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez a tárcsás dolog amit irt a bejegyző személy 750 felet van ,én irok jobbat ,3500 kg b jogsival + 750 potkocsi menyinél is vagyunk ,,,4250 kg ami már c kategoria .

de össze van kombinálva igy még b.

2012. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sőt, az 1500 kilós autó és a 2000 kilós pót is belefér a B kategóriába. De nem ez volt a kérdés.
2012. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
B kategóriával 2 év után húzhatsz 1db max 750kg-os pótot. Ha rendelkezel "E" kategóriával akkor húzhatsz 2db-ot .
2012. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kistigris21 válasza:
Már Nem azért De a T Kegetória Pont arrol szol hogy Mwzőgazdsági vontató két nehézpótkocsival. Ne vitázzatok mert én most vizsgázok belőle úgyhogy nyugottan lehet zúzni két póttal :)
2013. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!