Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonon akkumlátor nélkül mi...

Simsonon akkumlátor nélkül mi az ami működik gyárilag babrálás nélkül? (elektronikára gondolok, világítás féklámpa stb)?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy akkumlátor nélküli simsonban minek kellene működnie elektronikailag?
2012. márc. 18. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. mindennek . Nekem emlekeim szerint az indexxel volt gondom , akku nelkul lassan is gyulladt fel es nem is vilagitott teljes fenyerovel
2012. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tompított, és távolsági fényszóró, hátsó helyzetjelző, féklámpa, ezek működnek, az akksi az indexhez és a kürthöz kell.
2012. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindennek csak az index nem villog hanem folyamatosan világít. És kicsit emeld meg a fordulatot, akkor lesz jó a feszültségszint, alapjáraton gyakran nem elég.
2012. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként pont erre voltam kíváncsi, hogy a féklámpa működik-e akksi nélkül mert nekem nem:S
2012. márc. 18. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
azt felesleges erőltetni mert fékezés közben eleve alapjáraton mész, meg úgy ahogy van gyárilag el van baxva annak a kapcsolója, felejtős.
2012. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!