Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról?

Mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés

Hozzáértők válaszát várnám, nem igazán értek hozzá ezért.


[link]


Köszöntem!


2012. márc. 18. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A-ból B-be autó.
2012. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit gondoljunk? Ez egy sima kis opel corsa. Jó állapotban van teljesen, ahogy látszik, de azért nézesd át szerelővel. Városban szaladgálni teljesen jó, hosszabb útra biztos, hogy nem mennék vele.
2012. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Napi max 50km-es távokra kellene (városban ide-oda szaladgálni, suliba, munkába). Átnézést én is szeretnék, azt mondják 10e körül van, előtte oda kellene szólni hogy vinnék átnézetni, vagy ez hogy működik?

Köszi

2012. márc. 18. 14:15
 4/16 anonim ***** válasza:
női :D
2012. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szerelővel menj oda, ők tudják, hogy mit kell nézni.
2012. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Úgy látom a képek alapján,nem kereskedésben áll. Akkor odaszólhatsz hogy mennétek megnézni. Azt nem kell hangoztatni hogy szerelő,csak azt hogy egy ismerős.. :) Így látatlanban semmit nem tudok róla,csak amit írnak,de futott kilométert nem tettek közzé. Amúgy szerintem korrekt,érdemes meglesni.


[link]


Itt találod a tulajdonosok véleményeit a B Corsákról.

2012. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ditta323 ***** válasza:
1.2-be kicsi. Fogyasztásilag nem a legjobb,mivel az össztömeg 1340. 1,2 motorral lassan gyorsul ráadban városban elég rendesen eszi a benzint is.
2012. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a tapasztalatokat én is néztem már legtöbbször elég sokat írnak fogyasztásra. 6-8liter ami azért sok lenne arra hogy csak városban lenne használva.


Azért 1.2-est néztem mert ennek kicsi a teljesítménye és kevesebbet kell utána fizetni, de lehet hogy inkább fizetek többet mert ennyi ló nem valami sok.


1.5 Dízeles mennyivel lenne jobb mint ez?

2012. márc. 18. 17:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennél biztosan jobb. Vagy legalább 1.4 benzines legyen.
2012. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ditta323 ***** válasza:
1,4-es benzin 75 paci. Azután még nem kell sokat fizetni. Dízelesben meg sokan mondják, hogy nem ajánlatos az idősebb autó.
2012. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!