Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » üdv, első autómat venném meg,...

üdv, első autómat venném meg, de fogalmam sincs milyent vegyek? 500-700-ért vennék. Nem most, de még az idén. Első sorban dolgozni járni, napi 50km oda vissza

Figyelt kérdés
Ami tetszene külsőleg az az omega B természetesen gázozva. Nagy autóba keveset lehet pakolni, de picibe sokat nem. Viszont jót kifogni nehéz belőlük a kasznija végett. Gázzal egy kisebb benzinessel vetekszik. Kis autókat is nézem punto 1,2. Suzuki swifteket. Klima feltétel. Tudom hogy a 10-15 éves autó lutri, de mivel lenne kevesebb bajom, a fogyasztás kb ugyan az mindegyiknél. Szerintetek?
2012. márc. 18. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy 10 év körüli swiftel lenne a legkevesebb problémád hosszú távon, fogyasztásra is jó. Az omega szerintem felejtős. A fiat is szervizesebb autó, drágább mint a suzi.
2012. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pagan ***** válasza:
66%
ha a fenntarthatóságra mész akkor suzuki,de vezetési élményt ne nagyon várj tőle,olyan mintha biciklivel mennél(kicsit lesarkítva)
2012. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Én egy jó kis F vagy G astrát ajánlanék, egyetlen baja hogy rohad de hihetetlen megbízható. Keress egy jó állapotút, és a pénzt ami marad( mert marad sok) költsd másra/ benzinre.

A B omega iránti szereteted megértem, szerintem is szép és ugye hátsókerekes, de sajnos egy óriási bálna és még gázból is drága lesz autózni vele, és nem a megbízhatóságáról híres, de ha találsz egy jó állapotút vedd meg mindenképpen, minden autó működik rendesen ha jól karban van tartva. Ugyanakkor megnézném az A omegát is, régi konstrukció de elnyűhetetlen és hátsókerekes ő is:)

Ha swiftet veszel azzal se foghatsz mellé kivéve ha valami romot veszel, nagyon megbízható(kivéve karambolban, ott kb egy bicikli is többet véd)

Esetleg nézhetsz még Honda Civiceket, vagy Vw golfot

Egy szó mint száz, szinte mindegy mit veszel csak jó állapotú legyen és ne költsd rá az egész összeget hagyj egy kis vésztartalékot

2012. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

Most a g-s astrákat figyelem eddig fel sem tűnt mint lehetőség.600-tól már van sok,sőt annyi van belőle mint a nyúl xar,minden kereskedésben.Természetesen valami szépet,de nem baj ha 12éves :)1,416V nem is írnak róluk rosszakat.

2012. márc. 20. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!