Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 400ccm vagy 500ccm...

Milyen 400ccm vagy 500ccm motorokat ismertek,2000 utanniakat?

Figyelt kérdés

Motorvasar elott allok es ebben a kategoriaban gondolkodom.

Megvan az A korlatlan jogsim, esetleg vehetnek 600ast is? nincs tul sok tapasztalatom a motorozasba.

Egy listat szeretnek osszeallitani ebbe a kategoriaba 2000 utan gyartott motorokbol.

Sokat kerestem de mind oregebb 400-as gepeket talaltam.

Civilizalt valaszaitokat elore is koszonom!


2012. márc. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Megnyitod a linket alább.

2. Évjárat: csak a "-tól" mezőt töltöd ki.

3. Hengerűrtartalom: kitöltöltöd a "-tól, -ig" mezőket.

4. Keresés gombra ráböksz.

5. Összeállítod magadnak a listádat.


[link]


Mondjuk én a helyedben nem ezt csinálnám, de nem ez volt a kérdésed :D

2012. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén, ha megvan a jogsid, akkor hogy kérdezhetsz olyat, hogy vezethetsz-e 600ast is?

Az A korlátlannak pont a nevében is benne van, hogy korlátlan.


Első tippje jó, de ha nincs tapasztalatod, akkor nem érdemes még 250esnél sem nagyobbat venni, vagy csak valami NAGYON könnyen kezelhető 500ast max.

Ez szokott lenni a "kezdő" motor, ha majd jobban megy, akkor lehet az erősebbek felé nézegetni.

2012. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat eppen azert kerdem, mert ugy gondolom a 600as az tul komoly nekem
2012. márc. 22. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy túl komoly? Egy 1200 köbcentis nyugisra hangolt gép lehet kevesebb meglepetést okoz mint egy sokkal kisebb 2T.

Én azt gondolom, hogy a dolgok nagy része fejben dől el. Persze kell rutin is, de akiben benne van, hogy összetöri magát egy ezres sportgéppel az egy 400-as géppel is fel fog tekeredni valahova ( mert azzal is lehet menni).

2012. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!