Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te melyik gumit vennéd a...

Te melyik gumit vennéd a kettő közül?

Figyelt kérdés

1. Yokohama A-Drive

2. Michelin Energy saver


14 es méretben, nyáriguminak , kb 5-10 ezer km /év-re.

Indokot is légyszi!

(És ha valaki leirná h az energy saver mit tud megköszönném)


2012. márc. 18. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a Michelint.


[link]

2012. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Michelin. Tapadásba is jobb,és kb 1,5x annyi km-tert bir ki,De a yokohama se rossz gumi.

[link]

[link]

2012. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Energy Saver, de ebben a kategóriában nincsenek olyan nagy különbségek. Az Energy Saver sem tud sokkal többet az átlag guminál, pár deciliteres fogyasztáscsökkenést állítólag, de a menettulajdonságai ugyanolyanok mint a kateógiratársainak.
2012. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Peugeot 206-ra kéne, kb 7litert eszik igy , igazából én a yokohama-t akarom megvenni , csak nemtudom hogy az energy saver tud-e olyat mutatni (fogyasztás terén) hogy aztmondjam hogy mégis azt vegyem meg.

Szerintetek?

2012. márc. 18. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Annyit nem tud. Akkor vedd meg a Yokohamát ha az a szíved vágyad,vagy ha az tetszik. :)
2012. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Yokohama nem tudom milyen, de Michelin Energy gumikkal már sok jó tapasztalatom volt. Nagyon tartósak, lassan kopnak és lassan öregszik az anyaguk.
2012. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Michelin híresen tartós, a Yokohama híresen nem. Innentől kezdve el van döntve.
2012. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én a Yokohama-t választanám mert a Michelinnel van 1 elég rossz tapasztalatom.

lehet h csak az enyém volt hibás gumi de egy 35ezres gumitól nem az az elvárt hogy 7000km után totál elkopva széthulljon.


jelenleg Hankook-ot használok és az se rossz.

2012. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát igazából semmi tapasztalatom a Hankookról , de nekem az túl "kinai"(SZERINTEM!)


Michelin GT volt idáig , nemvolt rossz. De a yokohama az egy jó sprotos gumi, szóval szerintem azt teszem fel , de ott a michelin energy saver , csak nemtudom hogy tud-e annyit felmutatni hogy aztmondjam hogy ezt veszem meg...


Nagy Dillemma:D

2012. márc. 18. 22:34
 10/13 WhiteLabel ***** válasza:
yokohama, én a michelinel csak sz*ptam mindig.
2012. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!