Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csöpög a gázolaj az adagolómbó...

Csöpög a gázolaj az adagolómból, javítható, vagy csere? Mennyibe kerűlhet a javítása?

Figyelt kérdés
Fiat tipo 1.7D-em van és alúl csöpög a gázolaj az adagolójából,mit lehet ilyenkor csinálni vele,melyik a legolcsóbb megoldás?

2012. márc. 18. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én előbbre tartom a javítást, mint az azonnali cserét. Adagolót lehet 15ezer forintért kapni használtan, ki tudja milyen állapotban. Így igazából sosem lesz egy felújítottnak nevezhető, biztonságosan üzemelő adagolód, csak cserélgeted őket évente. Nekem benzines tipom van, nem volt még dízelesem. Ha van az adagolóban tömítés, szimmering, tuti az ment gallya vagy az egyik csőcsatlakozás lazult meg. Vidd el a kocsit egy szakihoz, ő felméri a helyzetet és mond egy árat. Szerintem 5 ezernél nem lesz drágább a hiba.
2012. márc. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy benzinesem van, mert nemtudom milyen egy adagoló felépítése, tippelni azt tudok.
2012. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
javítható!
2012. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!