Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan vehetnék oldalkocsit...

Honnan vehetnék oldalkocsit (egy suzuki) motorhoz? , vagy hol lehetne csináltatni?

Figyelt kérdés

jah, és kb. mennyibe kerül ha estleg vki ezt is tudja..

kösz a választokat előre ;)



2012. márc. 19. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az oldalkocsinak nincs külön forgalmija, ha felszerelted a motor mellé, akkor újra kell vizsgáztatni. Forgalmi- és törzskönyvcsere, miegymás..


De ami ennél alapvetőbb: új kocsit nem tudom honnan vehetnél, régebbiek minden veterános oldalon vannak. Mondjuk egy Duna oldalkocsi furcsán állna bármilyen Suzuki mellett, formára esetleg egy későbbi Velorex gyártmányt el tudnék képzelni, az modernebb vonalú.

A rögzítése újabb kemény dió lenne, persze típusfüggő, de gyári rögzítőalkatrészeket szerintem nem csináltak Suzukihoz...

2012. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Venni nem igazán tudsz, gyári nincsen, de nem is tudok olyan cégről aki foglalkozna ilyesmivel. Csináltatni persze így is tudsz egy jó csapat (tervezők, karosszériások) 2-3 hónap alatt összrak neked egy profi darabot. Hogy mennyiért? Nem tudom pontosan, csak becsléseim vannak hogy mennyibe kerülhet egy ilyen, de azért jóval 300.000 forint fölé becsülném, és akkor ugye még újra is kell vizsgáztatni meg dokumentálni kell mindent, a határ a csillagos ég.
2012. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

am ez az oldalkocsi téma egy êrdekes dolog

én pl arra lennék kíváncsi hogy ha magamnak itthon összerakok egy oldalkocsit azt lehet e vizsgáztatni vagy elõbb kell rá valami külön engedély?

és ha mondjuk csak a csónakot csinálom én a váz pedig egy eredeti?

2012. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!