Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Garanciális-e a javítás, ha...

Garanciális-e a javítás, ha kb.1 hónapja nem mentem az autóval, és ettől teljesen lemerült az aksi (se kép, se hang)?

Figyelt kérdés
Az aksi jó minőségű és szinte új (ősszel vettem), a garancialevél megvan. Csak nem tudom, hogy a feltöltése is garanciális-e, illetve hogy ilyen mértékű lemerülés esetén is fel lehet-e még tölteni, nem kell-e kicserélni?
2012. márc. 20. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán garanciális, más kérdés, hogy Neked kell majd szerintem bizonyítani, hogy nem a Te autód hibájából merült le.

Első körben töltsd fel, és nézd meg működik-e normálisan. Még az is előfordulhat tényleg, hogy az autód a rossz.

2012. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire biztos, hogy semmi olyan nem terhelte le az akksit, amitől lemerülhetett volna? Pl hibásan bekötött rádió vagy más kütyü simán lemerítheti az új akksit is 1 hónap alatt. Az akkumulátornak meg normál használata az, hogy feltöltöd... Azt csinálod menet közben is.
2012. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél akkutöltőt. Amúgyis alap követelmény akinek kocsija van.
2012. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy lemerült NEM garanciális..


Az, ha nem bírod feltölteni! Na az már az.

2012. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel kell töltened és kész. 1 hónap sok idő!
2012. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!