Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért merül le az akksim a...

Marci0328 kérdése:

Miért merül le az akksim a rádiótól?

Figyelt kérdés
Egy Opel omega 2.5 td tulaja vagyok! Még régebben feltettem ezt a kérdést de már tudom az okát hogy mi meríti! Már csak azt nem tudom hogy miért meríti! Ha bele teszem a rádiót akkor 2 nap alatt lemerül az új akksi is, ha kiveszem belőle a rádiót nem merül le! Volt egy 2006-os Skoda Fabiám és én tettem bele a rádiót! 1 hét múlva lemerült az akksi és folyton le is merítette! Garanciába kicserélték az alkatrészt és utána jó volt! Mi volt vagy lehetett az-az alkatrész amivel kompatibilissé tették az autó számára a nem gyári rádiót? Mert gyanítom hogy az opel omegánál is ez a probléma én már sajnos így vettem mert a tulaj nem árulta el hogy ez a baja és eladta nekem! Feltudnám kötni de ez nem is lényeg! Hozzá értő emberek hozzászólását várom! Köszönöm előre is a hasznos infókat!
2012. márc. 20. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős az akku? 3-4 év alatt elhasználódik, és gyorsan lemerül akármitől.
2012. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek hogy valami zárlatos egy kicsit a rádióba. Ezért ha rákötöd folyamatosan terheli az aksit.

Persze ha teljesen zárlatos lenne akkor szimplán kisütné a biztosítékot, szóval csak a biztosíték határértéke alatt lehet.


Talán legegyszerűbb ha nézel egy áramfelvételt a rádiónál.

2012. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de bármilyen rádiót teszek bele akkor is lemerül! Az akksi talán 4 hónapos annak semmi baja mert ha nincs benne a rádió nem merül le! Nem akksi hibával van dolgom! Az volna a titok nyitja amit a Fabiával csináltak! Az egy zsír új lg rádió volt és valami nem volt kompatibilis az autóval és lemerült! Ezt gondolom hogy az omegánál is elszállt az a bizonyos valami és ezért merül! Nem rég volt villamossági szerelőnél ős helyre rakta elektromosan de ezt nem tudta kiküszöbölni vagyis azt hitte h jó mert utána 3 hétig nem merült le most meg tessék lássék lemerült!
2012. márc. 20. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. De nálunk gyárilag hiányzott az áramszál. Valószínü,hogy rosszul van kötve,a táp meg a folyamatos áramszál. Húzzatok neki ki egy külön direkt áramot valahonnan.
2012. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!