Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a legjobb motor,...

Nimrood kérdése:

Melyik lenne a legjobb motor, ami nagyon megy? Aprilia sr factori, aprilia sr ditech, malaguti f15?

Figyelt kérdés
venni akarok egy robogót :/ és olyat akarok ami a legjobban megy a három közül :/

2012. márc. 20. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A ditech motoros SR,ráadásul egy literrel kevesebbet eszik a többinél !

:D

2012. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :) én is arra voksoltam :) meg sok hozzá a tuning cucc :)!! Am nem tudod h hány lóerős?? :D
2012. márc. 21. 19:35
 3/11 A kérdező kommentje:
meg ha van akk mi a hibálya a tipusnak?? :) külsőleg és motorikusan is eggyaránt?? :D
2012. márc. 21. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:

neeeeem ditech neeeem és nagyon drága tuning!!!

ditechet nem tuningolok

karbis sr50 a legjobb tapasztalat!!!

amúgy meg kicsit utánna kellene nézni a fórumokon és szidják a dicheket mint a sz*rt

könnyen tönkre megy az inyektor és magyarországon neked senki se fogja tudni normálisan megcsinálni

ENNNYI!!!!

2012. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Egyetértek előző válaszadóval, valóban nemjó választá s a ditech...lehet h jobban megy meghogy egyenletes az alapjárat stb, de egy injektor 40-50ezer.....és hogy miért szar az injektor?? Azért, mert ha sokat jársz vele földes úton egy KIS porszemtől is tönkre megy és CSERE...nagyon kell vele vigyázni. Ha rám hallgatsz akkor Sr50 karbis, levegős, fekvő minarelli blokkosat veszel.

Egy jó tanács: Ne higyj az eladónak (érteni ért hozzá) de nekemis egy szar peugeot sport l*f*sz nemtommit akart rámsózni. Másnap mentünk ismerősömmel (aki ért hozzá) és mondta h kevés alkatrész van peugeothoz stb... Szal ennyi

jah és mindenképp vigyél vaalki olyat magaddal, aki ért hozzá!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
óóó :(! akk az aprilia sr-ek közül melyik tipus a leg ajánlottabb :/??
2012. márc. 23. 06:57
 7/11 anonim válasza:
a fekvő minarelli blokkosak (vizes vagy levegős), lényeg h karbis legyen.
2012. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és a yamaha aerox jó?? mert haverjaim attol el vannak alyulva ://
2012. márc. 29. 22:36
 9/11 anonim válasza:
Jajahm. Az aerox-ok jók igen!
2012. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kevinko21 válasza:
Nekem malaguti f12-em volt vízhűtéses fekvő minarelli 17-es karbival volt de nem evet 6 litereket mint egyeseknek az enyém simán be érte 3-al és szerintem legalábbis szerintem ez a legszebb :)) Végül melyiket választottad ?
2012. júl. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!