Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell kicserélni a...

Hogyan kell kicserélni a kuplung bowdent?

Figyelt kérdés

Elszakadt a kuplung bowdenem, csak fogalmam sincs hogyan kell kicserélni újra. Nem értek az auto szereléshez, de azt mondják egyszerű kicserélni, még én is kitudnám. Szóval mit hogyan kell csinálnom, mit kell szétszedni, hogyan férek hozzá, az egész szerelési menetre kiváncsi lennék. Köszönöm!


Az autó:


Opel Astra F, 1993-as, 1.6 (100LE), 5 ajtós


2012. márc. 21. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért attól hogy azt mondják még nem olyan biztos.. Ha már 10x cseréltél valamit és becsukott szemmel is megy, akkor könnyű azt mondani hogy nem problémás feladat...


Szerintem keress a neten javítási útmutatót és nézd meg hogy szerepel-e benne. Ha leírják lépésről lépésre, akkor már közelebb vagy.


Mondjuk rég láttam F Astrát, de értelemszerűen a kuplungbowdent a motorblokk és a váltó házának találkozásánál, illetve annak nem túl nagy körzetében keresném. :D Onnantól hogy az egyik vége megvan már sokkal könnyebb végigkövetni. Oldani kell a csatlakozásokat, ahol állítási lehetőség van lehetőleg megjegyezni hogy hova volt állítva, mert így megkönnyítheted a csere utáni beállítást.

2012. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!