Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csaj kocsi? : )

Csaj kocsi? : )

Figyelt kérdés
Mondanátok pár csajos autót?:D amit még jól is lehet tuningolni:D előre is köszii!:D
2012. márc. 21. 16:19
1 2
 1/14 L.Thomas ***** válasza:
89%
kabriót vagy coupé-t vegyél a tuningot meg felejtsd el rengeteg pénzbe kerül és nem éri meg az árát....
2012. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
peguto 206 azt szépen fel lehet tuningolni és ha van felesleges pénzed totál megéri szerintem
2012. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Ha nálad csak ennek a függvénye, és így, csettintésre megy, akkor neked b*szottul jó dolgod van.

Bármiből lehet csajozós kocsit csinálni, a csajok ugyse arra buknak, nekik csak a nagy péló kell.

2012. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

utolsó: csajnak kell a kocsi, nem csajozós kocsi... ne csak nézz, láss is.


Opel Tigra elég csajos, bár jó lenne tudni milyen keretek közt gondolkodsz.

2012. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

..-.- csaj vagyok..-.- minek kéne nekem csajozós kocsi?-.- és nem az h olyan sok pénzem van h eltudom baszni-.- csak érdekelt........-.-

köszönöm!

2012. márc. 21. 16:49
 6/14 A kérdező kommentje:
4. köszönöm szépen a normális választ:DD igazából még fiatal vagyok h autót vegyek meg stb. stb.:D csak nézelődök vagy hogy is mondjam:D érdekelnek hogy-hogy lehet őket feltuningolni vagyis milyen formába:D meg maga a kisugárzása is érdekel a kocsinak ha lehet így mondani és ezért nézem:))
2012. márc. 21. 16:53
 7/14 anonim ***** válasza:
miért kell leszólni azt akonek jól megy ?? attol h te nem vagy sikeres attol még nem azt kéne bántani aki kemény minkával felépített valamit és költheti a pénzét... szánalom -.-“ kajak ciki pénzesnek lenni már lassan...
2012. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
pl mx5 börtetővel...télre meg vehetsz hozzá egy keménytetőt...1 milla körül...vagy honda crx delsol
2012. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ebbe jól mutatnak a csajok! :)


[link]

Vagy ez:

[link]

És ez:

[link]


Tetszenek a kabriók.

2012. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Opelből megéri egyből OPC-t venni, erősebb a motorja is, és OPC Designal szerelték előre, így neked csak hajtanod kell :)
2012. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!