Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a World Series by Renault rendezvénnyel kapcsolatban? Érdemes megnézni élőben? Melyik a legérdekesebb verseny? Üdítő, szendvics bevitelt engedik a bejáratnál?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én taavaly voltam kinn, és nagyon tetszett. Idén nem tudom pontosan milyen versenyszámok lesznek, a REnault Mégane Trophy az elég unalmas volt, de volt előtte olyan Renaultok versenye, amik azthiszem a 2004-5-ös f1-es konstrukciók, nah azok iszonyat jók voltak. versenyek közötti bemutató is érdekes, veterán autók se rosszak. bevinni sztem bármit be lehet. És a boxba is be lehet nézni, csomóan vittek haza elhasznált gumikat szuvenirnek. van vezetéstechnikai tréning is, ami hasznos (2 éves jogsi kell hozzá legalább), összességében nagyon jó rendezvény, csak a gold tribünben (a rajtrácsnál) őrizni kell a helyed, máshol viszont anyni hely van h öcsémmel ketten voltunk egy komplett leláton az eyik kanyarban :)
2009. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Ma én is voltam a Ringen.Megérte!!!
2009. jún. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!