Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok átlagosan...

Mit gondoltok átlagosan mennyi idő alatt lehet eladni a mostani helyzetben egy használt kocsit?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 18:07
 1/6 anonim válasza:
Hát én szerintem 1-2 hónap
2012. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Körülbelül.


Mindent el lehet adni villámgyorsan is,csak nem biztos hogy azon az áron amit kapni szeretnél érte.

2012. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen autóról van szó és mennyiért.Szerintem jelenleg az olcsó,fiatal, kisfogyasztású autókat lehet gyorsan eladni.Èn pl. a 10 éves corsámat 1 nap alatt eladtam.
2012. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja tényleg azt nem írtam milyen kocsikról is lenne szó:) Kettőt kellene eladnunk.


2005-ös Audi A6 3.0 V6 TDI Quattro S-Line

- 350 ezer kilométerrel

(az akkor létező összes extrával felszerelt)


2006-os Audi A3 2.0 PD TDI

- 115 ezer kilométerrel

(majdnem full extra: DSG váltó, bőr belső, GPS, Bose HiFi stb..)


Mindkét kocsi makulátlan állapotban van!

Mindkét kocsin egy szezont futott Pirelli nyári gumik vannak, plusz adunk hozzájuk téli gumikat lemez felnin.


Külföldre költözés miatt válnánk meg tőlük. Elég sürgős lenne az eladásuk, de nagyon ár alatt nem akarjuk őket eladni.

Voltunk kereskedésben is velük. Nevetséges összegért vették volna meg. Úgyhogy marad majd az árulgatás. Remélem 1-2 hónap alatt eltudjuk őket adni.

2012. márc. 22. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan áron árulod, akkor 1 nap alatt el lehet adni!
2012. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg csak piaci ár alatt lehet autót eladni.Reális vagy eurotax árat szinte biztos nem adnak érte.
2012. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!