Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw 2.8 vr6 vagy honda civic...

Vw 2.8 vr6 vagy honda civic vti? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Fogyasztásra is kíváncsi vagyok! légyszi segítsetek fontos
2012. márc. 22. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Üdv!

VW 2.8 VR6 szerintem.erősebb is,jobb is,megbízhatóbb is! 8-10 liter átlag fogyasztás,ha tolod neki akkor 12 14 között lesz a fogyasztásod,ugyan így a vti nél is.Csak legalább a VR6 erősebb,meg jobb a hangja 6henger miatt,és meg is nézik az utcán!Szóval vr6

2012. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy VR6-ot akarsz venni, és a fogyasztáson gondolkodsz...
2012. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 WhiteLabel ***** válasza:
82%
vti, pörgősebb megbízhatóbb, egyébként hülyeség hogy erősebb.
2012. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelmű hogy a vti kevesebbet fogyaszt. Szinte minden körülmények között.
2012. márc. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Alap hogy VR6. Honda gyenge hozzá többet eszik
2012. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
egyértelmű: VW
2012. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
azért írtam a fogysztást is mert azért több mint 1000ccm van a 2 kocsi között
2012. márc. 26. 13:43
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is VR6. VTi? Van belőle bőven, meg én egy száguldó koporsót nem szívesen vezetnék. Jó, most nem akarom annyira fikázni a Civicet, nem rossz kis gép az, de ne említsük egy lapon a két motort.

Az is szép lenne, ha egy 6 hengeres, 2.8-as motor kevesebbet fogyasztana, mint egy 1.8 VTi :D

2012. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez a VTI nem 1.6-os?

Én alapból a Ventót választanám,de ebben jócskán az is játszik,hogy odáig vagyok a '90-s évek Volkwagenjeiért.

Fóleg ezekért a VR6-ért meg GTI-ért.

Most a fogyasztási mutatókról nem igazán értem az elmondottakat,mert a családban évekig volt egy kettes GTI 16v Golf,ami elég patent állapotban volt.Normál használatnál 9-10L-t evett,de simán benyelte a 22L-t,amikor,amikor,hát mindenki meg lett előzve:DMeg olyat is tudok,hogy VR6 Golf megkajálta a 30 lityit,bár az műszakilag nem volt top.

Szóval nem tudom,én azért nem lennék olyan jóhiszemű,egy ilyen verda azért többet kér,mint egy átlag személyautó legyen szó akár egyikről vagy másikról.Ezért is van az a magas teljesítmény.

Én sem becsmérelni akarom a Civicet,azonban azt hallottam róla,hogy a kis motor miatt nincs akkora nyomatéka,ezért nagyon magas fordulaton tudja csak leadni azt a 160LE-t.

A VR6-nál ez biztosan hamarabb megjön.

2012. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

„Én alapból a Ventót választanám”

Hol volt szó Ventóról?


„azt hallottam róla,hogy a kis motor miatt nincs akkora nyomatéka,ezért nagyon magas fordulaton tudja csak leadni azt a 160LE-t.”

Igen, de ez miért baj? Nem csuklós busz ez. A Forma 1-es motorok még magasabb fordulaton adják le a legnagyobb teljesítményüket, a nyomatékuk meg akkora, mint egy 1,6 literes dízelé.

2012. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!