Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam a motoromat több mint...

Eladtam a motoromat több mint egy hónapja, és az új tulaj nem íratta át. Most küldtek nekem is egy levelet, hogy kivonják ideiglenesen. Én leadtam az adásvételit azonnal az okmányirodába. Engem most miért értesítenek erről? Köszi az infot!

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 12:41
 1/3 anonim válasza:
Én autóval voltam így. Azért értesítenek, mert Te voltál az előző tulaj, legalábbis szerintem. De ha leadtad, akkor neked nincs semmi kötelezettséged. Őt is figyelmeztették, adtak egy határidőt, hogy írassa át. Ha átíratja, akkor kapsz majd egy levelet, hogy megtörtént az átírás, ennyi. Ha nem íratja át, akkor kivonják a forgalomból. Nálam átíratták, gondolom nálad is át fogja, hülye lenne megvenni, aztán meg az átírás miatt bukni a mocit. Szerintem....
2012. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szimplán csak tájékoztattak, semmi tennivalód nincs.
2012. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infot!
2012. márc. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!