Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1 1.4 s 12v-es Bravom....

Csuri333 kérdése:

Van 1 1.4 s 12v-es Bravom. Bal első kerék bal felé kanyarodás közben nyikorgó hangot hallat. De csak ha balra forgatom a kormányt. A jobb hátsó felfüggesztés felől egyenletes úton is kopogó hangot hallok. Mi lehet a problem? Mennyibe lenne a javítás?

Figyelt kérdés
Egy éve cseréltettem benne hátsó lengéscsillapítókat, szilenteket és bal hátsó keresztlengő kart.

2012. márc. 23. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy futóműállítás megoldhatja a problémát.. Nincs megfelelő kerékösszetartás,szerintem a gumi nyikorog. Nem kopik?


Lehet hogy nem a gumi nyikorog,jöhet a féktől,vagy a kerékagycsapágy,de az inkább morogni szokott.


Hátul nem tudom.

Ezt a kérdést így látatlanban nehéz megválaszolni,túl sok a lehet.. :)

2012. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Féltengely esetleg kerékcsapágyak??

Sajnos ezt így nehéz megmondani.

2012. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A bal eleje az valószínűleg szilent lesz, a jobb hátulja az már erőteljesen paranormális jelenség, lehet hogy kopogó szellem. :D

Kicsivel több info kéne még a tippeléshez is.

Sebesség,fordulatszám függvényében változik vagy állandó kopogás?

2012. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!