Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A négy,125-ös motor közül...

A négy,125-ös motor közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok ezekről?


1. Aprilia rs 125. [link]

2. Derbi GPR 125. [link]

3. honda CBR 125. [link]

4. yamaha yzf 125 r. [link]


Ezek a konkrét modellek amik a legkevesebb km el a legszimpatikusabbak. ez lenne az első váltos motorom, a fogyasztás valamit a megbizhatóság fontos. De inkább a megbízhatóság.


Előre is köszönöm a válaszokat



2012. márc. 24. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a fogyasztás az egyik elsődleges szempont akkor az Aprilia és a Derbi egyből kilőve.


Szerintem mindegyik totál megbízható lehet, ha az én 1992-es öreg 2 ütemű gépem anno soha nem sz@rt be akkor ilyen "új" gépnek meg főleg nem kéne.


Én az YZF-et venném. Nagyon tetszik, és nekem az alacsony fogyasztás lenne az egyik elsődleges szempont a mostani benzinárak mellett. Jóval kevesebbet pörög, így többet elmegy mint az előbbi kétüteműek. A 130as végsebesség nekem meg untig elég lenne. Szóval én azt javaslom.

2012. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vennék egy 125 ös mz-t azt kéész:D

pénzed is marad:)

2012. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem mertem ajánlani...gondolom a kérdező ilyen újabb gépeket akar és nem vevő a retro-ra :D
2012. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol fogsz vele mászkálni, ha sokat jársz gyorsforgalmin, autópályán, akkor az első kettőt ajánlom, mert oda már a 125 4T kevés.Ha viszont főként csak városban használnád, akkor pedig a honda, vagy a yamaha a jobb választás.Nagyon megbízható, kiforrott konstrukció mind a négy.


Én személy szerint az RS-t venném, mert az tetszik a legjobban, és mert 2T, nekem a négyütemű kislöktérfogatú gépek túl nyugodtak, hiányzik belőlük a robbanékonyság.De ez csak az én véleményem.:DJó motorozást :D

2012. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!