Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány forintra büntethet meg a...

Hány forintra büntethet meg a rendőr, ha nincs jogsim kismotorra?

Figyelt kérdés
személyit, igazolványokat mindíg viszek magammal, 15/F vagyok, robogóra nincs jogosítványom..
2012. márc. 25. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem volt rajtam bukósisak, nem volt jogosítványom, a motorról nem volt adásvételi, biztosítás szintén nem volt...

Leállított a rendőr, de a saját bevallása szerint csak a bukó hiánya miatt és elkezdte sorolni a fent leírtakat, úgy hogy mindegyik mellé hozzátett egy összeget, ami a végén megközelítette a 100 000-t feljelentés esetén.

Majd megjegyezte, hogy esetleg helyszíni bírság, húszezerért. "Szerencsére" azt is csak csekken kaptam és nem ott kellett kifizetni.


Régen 20-30 éve leeresztették a kereket és eldobták a szelepet, hogy ne tudd újra felfújni a gumit és tutira tolnod kelljen a motort.

2012. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt! A helyszíni lehetett volna 30 rugó is!
2012. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, örülök is neki, de azóta egy kicsit óvatosabban ülök fel a robogóra. :)
2012. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony 30 000-tól indul.

Ennyire nem haragudhatsz a Szüleidre ...

2012. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

azert egy bukot vegyel fel, mert ha nincs akkor messzirol kiszur maganak es tutter leallit. teszkoban lehet venni occoert bukot, de lehetoleg motorost vegyel ne biciklist mert ha netan esel legalabb vedjen valamit.


amugy meg vizsgazz le, vegyel rendes felszerelest, irj egy adasvetelit hogy valami rokontol vetted (nem szamit kitol csak legyen papirozva tanukkal) es fontos hogy koss kotelezo biztositast (evi 5-6e ft).

2012. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!