Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettél már vissza korábban...

Vettél már vissza korábban eladott autódat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, akiknek szeretet tárgya a kocsija, eladta, aztán megbánta és később, ha újra eladóvá vált, újra megvette ugyanazt az autót.
2012. márc. 28. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen az első autómat vettem már vissza. Azért adtam el mert apám vett magának egy új autót és a régi saját autóját vettem meg tőle az eladott autóm áráért. Jó autó volt az 3 évig használtam legalább. 2 éve lett újra eladó az első autóm egy használt autó kereskedőnél. Kíváncsiságból elmentem megnézni és amit láttam az meglepett. Az ülések ki lettek cserélve, új kerék felnik voltak rajta. Illetve a belseje is nagyon ki lett pofozva meg ugye egy vadiúj hifit hagytak benne. Meg persze a világítások meg az elektronikák is fel lettek újítva.

Én akkor döntöttem úgy hogy fogom magam eladom az autómat és vissza szerzem a régit, ami be is jött. :) Az eladását nem bántam meg de amint megláttam újra amikor eladó volt és láttam hogy ki lett csinosítva egyből beleszerettem. Az autónak azóta 2 gazdája is volt.

2012. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, bár láttam már korábbi autómat meghirdetve, el is gondolkoztam rajta. Viszont most, ha reális áron találkoznék valamelyik kedves régi járgányommal, akkor fontolóra venném a dolgot, ha jól belegondolok végülis 3 olyan van amire bármikor azt mondanám hogy veszem is vissza: W123 dízel Merci, Peugeot 205 1.9 dízel, Peugeot 405 1.9 dízel. Ezeket bármikor visszavásárolnám, nagyon szerettem őket és talán még olcsóbban is fent tudnám tartani mint a mai új autókat.
2012. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet sikerült (évek óta garázsban őrzöm) , egy másikat az orrom elől vittek el,egy harmadikra vadászom ...

:)

2012. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!