Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményed a Kawasaki...

Mi a véleményed a Kawasaki motorkról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 21:44
 1/3 St.Germain ***** válasza:

Én kicsit elfogultan nyilatkoznék, mivel az első motorom jópár évig egy GPZ500s volt. A Kawasaki ugye a 4 nagy japó közül a legkisebb. Ennek megfelelően nem beszélhetünk Yamaha vagy Honda minőségről. És itt nem feltétlen a megbízhatóságról van szó, hanem a kifinomultságról. Egy Kawasaki szerintem nyersebb mint bármelyik másik kategória társa (természetesen japán motorokhoz hasonlítva). Továbbá a fent említett GPZ is egy kicsit egyenletlenül járó 2 hengeres volt, kicsit zörgött is a vezérműlánc, de ez 18 éves motortól megbocsátható, és normális is.


Szóval összességében szerintem jó motorok, részemről előrébb van mint a Suzuki, de természetesen nem egy finoman járó Honda.

2012. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár nem motorozok és nem vagyok annyira kompetens a témában, de eddig nem sok rosszat hallottam róluk, sőt kifejezetten dicsértek a Kawasakikat!
2012. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy ZZR-em van, isteni jó gép minden létező szempontból! ha nagyobb motort veszek majd az is kawa lesz.


Fateromnak is kawája volt 10 éve (egy régi típus), azzal sem volt soha gond.

2012. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!