Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Credo ec12-es buszoknak...

A Credo ec12-es buszoknak miért olyan fura az alapjáratuk?

Figyelt kérdés
Amikor alapjáraton jár a motor olyan érdekesen kattog vagy nemtudom. Mintha szét akarna esni.
2012. márc. 29. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mint 1 traktor. :D hát olyan a motorja, elég gyenge, mert maga a busz is olyan. az újabbakban meg a távolsági modellekben már erősebb motor van, annak szebb a hangja :D
2012. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magyar gyártmány! Mit vártál?
2012. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az egy igen elcseszett konstrukció :D

50 éves 1 hengeres motorom alapjárata egyenletesebb XD

Meg persze a hangja is normális.

2012. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De most akkor rossz a motor? Én azt hittem ez olyan mint pl.: a pd tdi annak meg az a jellegzetessége h olyan mint a traktor
2012. márc. 29. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogy rossz-e.

De stabil alapjárat az nincs ahogy hallani szoktam.

2012. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az alacsony fordulatszám miatt halható a kattogás, pont mint a dízeleknél (nemtom ez a busz az-e, gondolom)
2012. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Magyar gyártmány! Mit vártál?" Az iveco motor nem magyar gyártmány.

Egyébként sok credonak furcsa az alapjárata, de ez tök normális. Mondjuk nem egy csúcs minőségű buszok, de én szeretem.

2012. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, csak egy M.A.N vagy Merci busznak a nyomába se ér egy credo sem!!!
2012. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap utaztam először ilyen busszal.

Elővárosi busznak, agglomerációban 20-30-40km-es távolságokra oké, de nem egy Budapest-Pécs közötti gyorsjáratnak az M6-oson! Nem is értem ezt hogy gondolták tegnap. Eddig mindig új Scaniákat szoktak küldeni. Tegnap meg ezt.

3 és fél órán keresztül irtó kényelmetlen. Egy kínzással ért fel ebben végigülni. Légkondi nincs. Szerencsére az ablakok nyithatóak. De így meg óriási hangzavar volt a menetszéltől.

Viszont, amin meglepődtem, hogy elég jól ment. Lehet, hogy a kis kaszni miatt elég a kis motor is. Tolta neki szépen 90-100-zal.

2012. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ja, csak egy M.A.N vagy Merci busznak a nyomába se ér egy credo sem!!!"


Elfelejtetted figyelembe venni, hogy 1 M.A.N. vagy Merci busz árából 2 Credot lehet venni. Egyébként miben nem ér nyomába? Részletezhetnéd egy kicsit, ha már szakvéleményt nyílvánítassz. Nálunk a sofőrök szeretik a Credot - persze nem lehet neki úgy odalépni mint az Intouronak, de ennek ellenére hegymenetben is jól boldogul.

2013. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!