Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Audi A6-os csajozós, vagy...

Egy Audi A6-os csajozós, vagy inkább öreges? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
minél újabb annál biztosabb, hogy a csajok letolják a bugyit :-)
2012. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Egy AUDI soha nem lesz öreges. Az öreges autó a Mercedes.
2012. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elég csajozós. Bár nekem a Mercedes is bejön, pedig nem vagyok öreg :D
2012. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Egy ilyen Audi A6 -os az almom.Szerintem semmikeppen nem oreges!De egy igazi no nem a kocsidert fog szerelmes lenni beled, penzehes ribancok, es egyejszakas lanyok meghoditasara viszont tokeletes.:)

22.L

2012. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, kicsit rosszul írtam ki a kérdést, fiatalos vagy öreges akart lenni, de végül is így is ugyanaz :) Sőt, még jobb! :)
2012. márc. 30. 15:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Az autó önmagában semennyire sem alkalmas csajozásra, arra viszont igen, hogy növeld vele az önbizalmad.
2012. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem mondták még nektek férfiaknak, hogy egy nő lesz@rja, hogy miylen autótok van? Max a plázacicák nézik, de náluk úgy sincs esélyetek, mert nyílvánvaló, h kicsi a kukacotok és ezért kell a menő autó, h komepnzáljátok. Jah és egy tipp, hogy ne iylen cigánybáró autókat vegyetek, mert ezt mindenki kiröhögi, ha ennyi pénzetek van, vegyetek egy lexust, az még jól is néz ki.
2012. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet vele csajozni nagyon is!A nagy Audihoz még ha nem is a legújabb ,idehaza kötődik egy pénzes vállalkozó -maffiozó ,üzletember ,felsővezetői tulaji kör ami jellemzi a márka vásárlóit. A csajok nagyrésze meg bukik a pénzszagra, persze bőszen és hangosan tiltakoznak ellene ,viszont a tapasztalat ezt mutatja és beléjük van genetikailag kódolva.

Egy átlagos vagy átlag alatti srác esélyeit jócskán megdobja egy ilyen verda, jobban mint egy "fiatalos" de olcsó sztrítraccsingolt tuningverda, ami a komolytalanságot éretlenséget idézi inkább fel a nőkben.

2012. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
A Lexus csak egy megdrágított Toyota ami koppintja a Mercit
2012. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, a Lexus tényleg a Mercit próbálja utánozni, ez leginkább az első LS Lexusokon látszik szerintem, a sziluettje egy az egyben a W126 Mercedesére hajaz. A Volvot a Lexus elé helyezném, ha már feltűnésmentes luxusról beszélünk.
2012. márc. 30. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!