Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki GSXR 600 vagy Yamaha...

Suzuki GSXR 600 vagy Yamaha R6-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Helló! Dönté elött állok és nem tudom ldönteni melyiket vegyem.

2012. márc. 30. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
És, ha most többen mondják az R6-ot akkor azt veszed? Mindkettő jó gép amúgy, szóval az állapot dönt. Személy szerint R6 nekem jobban tetszik.
2012. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk milyen magas vagy, hány kg, mennyire szereted a sportos üléspozíciót, a kemény futóművet stb. stb.

Menj el, próbáld ki mindkettőt és dönts.

2012. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Évjárat?

Az az igazság nekem a R6 összerakottabb gépnek tűnik és minőségibb alkatrészekből van. Mielőtt megköveznének azt elmondom, hogy jelenleg egy pont egy 600-as GSX-R-t hajtok.

Egy átlagos pilóta számára ( mint pl én ) nem igazán van különbség a két motor között. Szokták mondani, hogy a GSXRek féke gyengébb mint a konkurenciájé ( az újabb brembo-s cuccot nem ismerem , a régebbi évjrátokon tokico van ) ami igaz. Ám nem ég és föld különbségről van szó, hanem picit gyengébb fékről.

Ha a pénz nem akadály akkor azt javaslom, hogy próbálj tesztvezetést eszközölni a forgalmazóknál és próba út után dönts.

2012. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ja átlagembernek közútra (ami amúgy sem versenypálya) tökéletes mindkettő. A különbségeket inkább csak egy "profi" venné észre.
2012. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!