Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A képen látható Renault Clio...

A képen látható Renault Clio 1.4 16V motorjában a pirossal bekeretezett fekete doboz, és a belőle kijövő vastag fekete cső mi?

Figyelt kérdés

www.screencast.com/t/ntR1Kk9yj



Autómosóban volt a kocsim, (motormosás,kárpittisztítás,polírozás). A képen látható cső eltűnt. A kocsi rángat, nem megy.



2012. márc. 31. 23:03
 1/5 Sn0wf0x ***** válasza:
100%
az valószínűleg a légszűrőház és a légszűrő cső, amiben elvileg a légtömegmérő van...egy autómosásnál azt hogy tüntetik el???
2012. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben kutattam kicsit, és nekem is úgy tűnik, hogy a légszűrőház...

Hogy tűnt el? Hát passz. De nagyon durva. Én meg nem néztem meg a motort (ki gondolta volna??). Néhány km. után elkezdett rángatni, de már nem tudom visszavinni. De tuti ott vették ki, mert előtte semmi baja nem volt a kocsinak.


Gondolom ez okozhatja a környezetvédelmi hibajelző világítását, és a kocsi rángatását.

2012. márc. 31. 23:56
 3/5 Sn0wf0x ***** válasza:
100%
Ez bizony, a légtömegmérő sokkal nagyobb levegőnyomást mér és összezavarja az elektronikát szerintem és ezért rángat
2012. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! 3-4 km-re van a szerviz, ahová szoktam vinni. Annyit azért mehetek vele ugye?


De basszus....kilopják a légszűrő csövét?? Hát besz@rok...

Mert érted, ha mosás közben lezúzzák valahogy és elmondják, hát lesz@rom, megesik, nem érdekelt volna. De így....

2012. ápr. 1. 00:03
 5/5 Sn0wf0x ***** válasza:
Ha légszűrő betét meg van, mehetsz vele addig :)
2012. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!