Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jogsit érdemes meg...

Melyik jogsit érdemes meg csinálni?

Figyelt kérdés
Kocsra van csak jogsim mivel a munkám miatt kell de nekem a kocsy nem gyere be szóval csak a motor és eddig csak terepen motoroztam Suzuki rm 125 tel de van hozzá Supermoto sett em és unom hogy mindig a jard jön utánam és lépcsősoron meg járdára fel majd házak között menekülnöm kell szóval B125 vagy nagy A mivel így is úgyis vizsgázni kell kreszből meg stb ugyan az a szitu :)

2012. ápr. 1. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:

B125 kicsit olcsóbb. Nem sokkal. Ha korlátlanra mész, akkor meg "tiéd a világ", kis hulladék libakergetőtől Y2K-ig mindennel összetörheted magad legálisan a közutakon, a yard meg letérdelhet, és tehet egy nagy szívességet.

Ha találsz jó oktatót + gyakorolsz + a következő szezonban néhány vezetéstechnikai tréninget is veszel, akkor A-korlátlan lesz a nyerő nálad.

Ha "csak" gurulni kell a városban kocsi helyett, akkor B125 elég.

2012. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
eddig is le térdelt mert cseccs volt nekik mindig beszivatam őket főleg a kis gyalogos hidat szeretik :P:) meg ezért mondom hogy így is úgy is le kell vizsgáznom:)
2012. ápr. 1. 09:33
 3/6 anonim válasza:
Az RM az egy cross motor, szóval ha megvan a jogsi, akkor se közlekedhetsz vele városban, mert nem lehet levizsgáztatni! De javítsatok ki ha tévedek....
2012. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom amit az első. Talán inkább az "A"-t. Ha már mentél nagyobb gépekkel mint pl az RM akkor úgyis megunod egy idő után a 125öseket és vágysz egy nagyobbra. Így nem kell megint vizsgáznod. Ha van rá pénzed inkább "A", így legalább bármivel mehetsz.
2012. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez így van hogy az rm az cross de van ismim ahol vizsgáztatnak szóval lámpákat meg indexet meg akut hajítok bele meg ott az sm szett és le is van vizsgáztattva de ez így van kell minimum egy 600 enduro hogy ne kelljen minig váltogatni .... itt nem a pénzen van a hangsúly mert max 12,20 ezer a külömbség a 2 jogsi közt meg így is ugy is vizsgázni kell:)) köszi szépen :)
2012. ápr. 1. 15:55
 6/6 A kérdező kommentje:
sorry el írtam 10.20 ezer a külömség.....utcai meg nekem nem jönn be mert a supermotonak jobb az út tartása meg pl zakónál nincs akkora kár egy sm be mint egy bár mien gyárilag utcaiban..... meg nekem jobban bejön az sm mert azzal jobban lehet állatkodni :))
2012. ápr. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!