Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? HONDA CIVIC...

Dundie6 kérdése:

Melyik a jobb? HONDA CIVIC 1.4i S Aerodeck Family Klima Vagy OPEL VECTRA B 1.6 16V CD

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy szerintetek melyik a jobb.

Gondolok itt fogyasztásra, nyomatékosságra, szervízigényességre. Lehetőleg ne sztereotípiák alapján válaszojatok hanem az akinek volt/van is.


2012. ápr. 1. 19:52
 1/10 anonim válasza:
nekem opel vectram volt csak 2 literes v16os, beleraktam 110 ezer km-t, és csak 1 fékbetétet kellett cserélnem, fogyasztása olyan 8 liter körül volt, igaz sokat használtam városba, és rendesen oda is léptem neki. Új vagy használtról lenne szó? régebbi opel vectrák ugy tudom rozsdásodnak meg rohadnak. Használtból inkább a hondát venném, újból opelt.
2012. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Civic sokkal jobb! Volt Vectrám és Civicem is .A vectra után azt mondtam Opelt soha többet látni sem akarok ilyen kotvány kocsihoz amiben minden elromlik, szétesik még nem volt szerencsém. Egyszerűen nem bírja a használatot a javítása szélmalomharc volt. Az olajat meg zabálják az Opelek még jó motorral is .Nem nagyon hatott meg hogy olcsóbb volt hozzá az alkatrész mint a Hondához mikor havonta szervizben volt én meg ott álltam kocsi nélkül buszjeggyel a kezemben a bkv-n.

Civic az teljesen más az csak megy és megy és megy csak benzin kell bele meg néha olajcsere slussz passz,mindig szolgálatra kész! Éves szinten 50-60ezreket megyek nem vagyok hétvégi autós, ha megbízható mindig szolgálatra kész jármű kell csak japánban gondolkodom.

Ez a kombi 1.4Civic meg pont nem az ami a tuningbetyárok célpontja lenne és széthajtották volna.

2012. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen használtról. Ezek közül lesz majd valamelyik az első autóm :) .
2012. ápr. 1. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Honda. Szívesen ki is fejtem, ha felhívsz :D
2012. ápr. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Linkeld be amiket kinéztél! (egyébként inkább civic)
2012. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

ééss

[link]

2012. ápr. 3. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
A Civic jobb vételnek tűnik!
2012. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Hondát válaszd!

Nekem egy ilyen típusú, motorikusan megegyező volt, csak színben tért el. Imádtam :) Volt B Vectránk, az újonnan jó volt, de a használt darabok között sok a problémás.

A Honda fogyasztása 6 liter és 9 liter között van. Átlagban simán tartható a 6,5-7 liter, ha nagyon nehéz a lábad, akkor lemehet 9 liter a torkán télen, városban, agyonpörgetve. De inkább 7 liter körül jellemző. Nekem nagyon tetszett, hogy ez még klasszikus, igazi autó volt. Apám jót szeretett volna, lecserélte egy fele ilyen idős Opel Astrára. Azóta nem vezetek...

Ha több infó érdekel ezekről a Hondákról, írj nekem privátot, szívesen segítek bármiben!

(pitbullsecurity@gmail.com)

2012. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy azt azért vágod, hogy ez nem Aerodeck, hanem sima 5 ajtós :D Az Aerodeck kombi.

(Előző válaszoló voltam)

2012. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az olyan kocsi mint a belinkelt Opel ,mindig bűzlik nekem. Tisztességes motorfelújítás után ami laza 150ezer ft már ,ha normálisan megcsinálják ,miért kell egyből eladni a kocsit? Egyszerűen nem éri meg az eladónak ,ha tényleg rendesen van a felújítás elvégezve. Szóval Civic ,de meg kell nézni azt is nagyon.
2012. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!