Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B van valakinek?...

Opel Vectra B van valakinek? Vennék egyet és vélemények érdeklnek.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Van:)

Mit is lehetne mondani róla... Kezdeném a jó pontokkal

Hihetetlen nagy és kényelmes, megbízható motorok( enyémben (2.0 benzin)tobb mint 350 ezer van es sose volt meg piszkalva, illetve az 1.7 dieselt is dicserik nagyon, rossz szobeszedek szerint eszi az olajat de megfelelo karbantartas mellett ilyen nincs) illetve van hozza sok olcso alkatresz. Fogyasztasuk is viszonylag jo a kaszni meretehez kepest 1.6b 7-8 liter( kicsi a motor ehhez a kasznihoz) , 1.8 b 7-8 ugyanugy, nekem a 2 literes 9et eszik , illetve a dieselek olyan 6-7et ( mindezek varosi hasznaltnal, orszaguton ertelemszeruen kevesebbet spiritmonitOr.den utananeznetsz)


Negativ pontok: szeret rohadni( sarvedoiv, ajtok alja), de ha egyszer megcsinaltatod ( par tizezer forint fenyezessel egyutt) ebbol se lesz gond, elektromos kutyuk se a legjobbak ( ablakemelo, radio kijelzoje) meg a valto.. Az a rudazat mar uj koraban is szar volt szoval keszulj fel a lotyogos valtokarra, de nem kell felni nem teveszted el a sebesseget sose csak elsore furcsa lesz de megszokhato konnyen. Nem egy honda na:D

Diohejban ennyi en megvennem hisz olcsoak megbizhatok kenyelmesek, kinezetre is szep szerintem fogyasztasukra lehet max panasz de egy gazszet mindent megold

Javaslom olvass meg utana a nepitelet.hu- n remelem segitettem es talasz egy szep b vectrat

2012. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek a vélemények is jók?

[link]

2012. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első autóm, még nagyapámé volt tőle örököltem. Jó autó volt szerettem kényelmes volt, megbízható volt motorilag tehát sosem volt vele probléma. 1.6 os benzinesem volt ritkán látott szerelőt. Ahogyan az első is mondta kissé problémás az elektronikai része. De azt egyszer egy hosszú hétvégén gatyába ráztam mivel ez a szakmám. Egyébként az érintkezőknél vannak a problémák, ez gyakorlatilag egy vectra probléma. Enyémnek a hűtésével volt nagy baja néha nem indult be és azt egyszerűen nem tudtam megoldani csak egy teljes hűtés cserével tudtam helyrerakni, ez attól függ hogy az előző tulaj mennyire kímélte. Egyébként a váltókar nem lötyög legalább is nekem nem és mástól sem hallottam rá panaszt. Ugyanakkor ahogyan az első válaszoló is írta nagyon szeretnek rozsdásodni főleg az alváz meg az ajtó alsó része. Egyébként ha jó szakemberrel csináltatod meg az alvázat és normálisan lefesti normális festékkel akkor elég sokáig bírni fogja. Egyébként sok ilyen fajta autó van amit nem nagyon kímélnek és elég rozoga állapotban akarják eladni. Mind ezek előtt mindenképp vigyél szakembert hogy nézze át az autót ha nem akarod hogy fél év múlva szét essen menetközbe. Ha megfelelően karbantartod akkor gondok nem lesznek.
2012. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Helló. Nekem egy 99-es 2.0 diesel van, én nagyon meg vagyok vele elégedve. Az tény, hogy a küszöb és a sárvédőív rohad, de a motorjára nem tudok panaszkodni. A fogyasztást a jobb lábad nagyon befolyásolja. Én amikor 90-100km/h körül mentem hosszútávon 4,5-5L, városban 5,5-6L volt a fogyasztás. Nekem egy kicsi olaj is fogy, 15e kilométerenként 1L, de ez a gyári érték alatt van.(A szervizes ezt mondta) Ha találsz egy jó Vectrát szerintem ne szalaszd el.
2012. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak!
2012. ápr. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!