Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miben más az Aprilia sr50...

Miben más az Aprilia sr50 replica, mint az aprilia sr50?

Figyelt kérdés
Kérdésem itt a replica szócskára irányul mennyiben más? Rosszabb valamivel, vagy ugyanaz? Bár akkor mi jelentősége lenne használni a nevében. Köszönöm.

2012. ápr. 3. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A replika azt jelenti hogy ez nem egy eredeti motor hanem valamiből építették át olyanná mint az sr50. Például autóknál is lehet látni hogy akármilyen Ferrari replica, közben igazából egy pontiac aminek még az sem biztos hogy a motorja ki lett cserélve ferrarira.
2012. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ara én se jöttem rá hogy miért replika a neve.

Az biztos hogy nem hamisítvány.

Láttam már új és régi sr-t is replica névvel, ditehcet is. Szerintem nincs jelentősége.

2012. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aprilia RS50 Rossi replica


ez csak egy példa, de így van értelme. Általában versenymotorokról másolják, és legtöbbször csak a szín egyedi. De van, amikor erősebb fékeket kap, más a futómű, de általában nem. Ezek sokszor drágábbak mint a mezei változat...

2012. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Versenymotorokról mintázott fényezés, és első fejidom forma.
2015. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!