Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek? (elsőso...

Igen nemm kérdése:

Milyen robogót vegyek? (elsősorban sport) Többi lent!

Figyelt kérdés
Gyors legyen, ehhez képest gazdaságos. (80km/h közelében vagy akár több is). B jogsim van!!! (Tuningal az a gond, ha jól tudom, hogy megnő a fogyasztás, lecsökken az élettartam)

2012. ápr. 3. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanultál Te valaha fizikát és/vagy gépészetet? Mert ha igen, akkor tudhatnád, hogy nincs olyan 50-es motor, ami 80 km/h-nál keveset fogyaszt. Sőt igazából ALIG VAN olyan 50-es motor, ami képes 80 km/h-ra felgyorsulni. De ha sikerülne is ilyet építened, akkor nem tudnád sokáig élvezni, olyan gyorsan tönkremenne. Szóval olyan motor, amit Te szeretnél a 125 ccm-es kategóriában keresendő. De mivel nincs rá jogsid, ezért meg kell elégedned az 50-esek 45 km/h-ás végsebességével.
2012. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

már ne is haragudj, de egy ócska, keeway megy 60at. És igen is, van ami megy annyit. És ha tudnál olvasni, "Gyors legyen, ehhez képest gazdaságos". Nem azt írtam, hogy gyen 100on 1litert-.-. Nagy fizika vagy te:)

Természetes, autónál is, hogy ha nyomod neki, felmegy a fogyasztás, de mivel nem húzod neki mindig, lehet vele gazdálkodni. Mielőtt pedig kioktatnál, 45 öt biciklivel megye^^

2012. ápr. 4. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha meg ilyen májer vagy, akkor miért itt kérdezősködsz?:D Kissé ambivalensnek tűnik ez nekem:)
2012. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akartam beszólni, ne vedd komolyan. Elsősorban arra kerestem a választ, hogy melyik az a márka ami megbízható lenne. Van ahol istenítik a yamaha-t valahol utálják. Valahol a Piaggio blokk a nyerő valahol nem. :)
2012. ápr. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!