Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316i 1.6 Compactnak...

BMW 316i 1.6 Compactnak hogyan tudom leszedni a belső ajtó burkolatát?

Figyelt kérdés
A kézi ablakemelőmmel lett valami, mert tekerni akartam fel az ablakot és ki akadt az ablak.Becsúszott lentre és ki se bírom húzni.
2012. ápr. 5. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ajtónyító kar köröl van műanyag keret ( tudod körben )

elösször azt szeded le, ( csak lepattintod, de ésszel ) majd az ajtó behózókarban allúl van egy süljesztett csavar.

Az enyémben még vannak extra csavarok is :-) A tiedben is nézz körbe + mivel kézi ablakos a kart is le kell v-hogy pattintani, abban nem tudok segíteni, az enyém elekt.

Utána lefeszegeted a kárpitot, ésszel mert a kárpitbolhák erősebbek mint a kárpit !!!!!!

Mivel az enyémnek is hasonló baja volt mint a tiednek, felkeresed ezt a weblapot, és megrendeled ezeket az ablakcsúszkákat, mert valszeg az eggyik eltört ( 1200 ft/ db + posta ) Célszerű kettőt, hogy legyen tartalék.

www.ablakemelokjavitasa.hu Tőlük rendeltem, és másnapra megkaptam.

A hangszóró kábelére figyelj, mert nemhagytak rá sokat.

Kb ennyi, sok sikert

2012. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A csúszka képét kihagytam :-)


[link]

2012. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik Compactnál ez valami széria hiba. Nekem is ez szállt el benne.
2012. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!:)Nem tudom, lehetséges hogy valami széria hiba áll a háttérben, nekem már elég sok már problémám is meg gyűlt vele...kezdem unni is lassan:/:)
2012. ápr. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!