Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsont vagy robogót vegyek?

Simsont vagy robogót vegyek?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni,h inkább melyik legyen mert mind kettőről halottam már rosszat is meg jót is. nem csak aszfaltos úton szeretném használni.
2012. ápr. 6. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor Simson, ha nem csak flaszterra kell.
2012. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezesetben Simson . Egyszerü mint a faék , minden alkatrész van hozzá fillérekért . Robogo nem kultiválja a rosszabb minöségü utakat.
2012. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem csak feszíteni szeretnék de mondjuk ezt nem értem,mert sztem egy kissé átalakított simsonnal (na nem épp az ülés felemelése a csillagok felé...)sokkal jobban lehet feszíteni. de például ha egy kicsit nagyobb utat kell megtenni az nem jelent gondot a simsonnak? pl 50-100 km?
2012. ápr. 6. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyire birja a derekad az ülést . Szerintem nincs különbség egy simson vagy egy robogó között ekkora úton ,mindkettö kényelmetlen :)
2012. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd: csinálsz belőle egy ilyen simsont :P , [link] .Jó hosszabb távra is ,elélg sokan szoktak börzékre járni babettákkal és simsonokkal és az sem 30 km... legalább 60-100 az odaút plusz ha kitérőt teszel stb. és elég jól bírják :)
2012. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én olyan 50-60 km-es túrákat nyomok mindig az s50-esemmel az erdőben hogy meg sem kottyan neki. Az egyetlen amit sajnálok, hogy nem endúró, mert annak nem verném mindig oda a kipufogóját. :D Ha lehet akkor S50-es endurót vegyél. Ja persze én alapból kizártam a robogót. A szimót néha kell szerelni ám, 2 év alatt most szedtem szét a blokkot negyedszerre, most már egyedül is boldogulnék vele, de apukám mindig segít. Ha belejössz, simán menni fog, a robogóval meg ha valami van, szerelőhöz járkálni, meg stb, az alkatrész is többe van. Meg én amúgyis szeretek javítgatni. :) 17/F
2012. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simson, ez nem kérdés! ;)
2012. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simson! Am birják mert fater haverja kiment vele szlvákiába meg vissz ( szegedröl)
2012. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ráadásul megtanulsz rajta motorozni, így ha lesz egy nagyobb géped, az sem fog gondot okozni.
2012. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!