Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények Seat Alhambráról...

Vélemények Seat Alhambráról (2003-as)?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy akinek van, az elégedett e vele, ill. szerelők véleménye is érdekel,hogy érdemes e ilyen autót venni. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2012. ápr. 7. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt ilyen autóm viszont pdtdi passatom volt, ami majdnem ugyanaz mint az sharan ami tökéletesen megegyezik az alhambrával. Gondolom pdtdi motorral vennéd. Az egy nagyon erős, nyomatékos motor viszont megköveteli a max 15 000km intervallumos olajcserét. Fontos, hogy az olaj megfeleljen a 'VW 505.01'-es specifikációnak. Én azt mondom ha családi autóban gondolkozol akkor érdemes Alhambrát venned. Mellesleg a pdtdi sharan megelégszik 6,5-7L gázolajjal.


Nagy kirándulásokra, nyaralásokra tökéletes. Ledöntött ülésekkel még költözni is lehet vele.

Rengeteget olvashatsz róluk itt:

[link]

[link]

2012. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A VW/Seat márkaszervizeket viszont kerüld el nagy ívben! Egy mocskos rabló az összes. (Vw szalonban voltam gyakornok...)
2012. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válazt!
2012. ápr. 10. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Sok balesetmentes km-t a leendő autóhoz.
2012. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tegnap lefoglalóztuk, és májusban remélhetőleg meg is lesz az első 2000km baleset, és problémamentesen, mert megyünk vele haza magyarba.
2012. ápr. 11. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!