Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Babetta 207-ért max....

Egy Babetta 207-ért max. Mennyit adjak? Mikre figyeljek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nézegettem a Babettákat, mert amíg nem leszek 14, addig már tapasztaltan szeretnék elmenni vizsgázni és Simsonozni. Lefesteném feketére,meg kapna normális lámpákat a régiek helyett. Szerintem maximum 10-20 rugót érnek az ilyenek. A vásárlásnál mikre figyeljek? Valamint ha a motor nem jár és át van állítva pedálos hajtásra,akkor 13 évesen, bukóval megbüntethet a rendőr?

Köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 8. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen 10-20 ezer között van az áruk. 20-ért már egész jókat lehet kapni. De babettával nem nagyon fogsz megtanulni motorozni, mert ugye autómata váltós, tehát váltanod nem kell rajta, a simsonon viszont majd kell. A végsebessége is jó esetben 40 km/h. Tehát szegény babszi olyan mint egy bicikli amit nem kell tekerned ha jár a motorja. Hamar megfogod unni a kicsi végsebességét és azt hogy nem kell rajta váltani. Inkább akkor vegyél valami váltós gépet, mondjuk jawa mustangot, vagy valami rometet. Azokon legalább váltani megtanulsz. Ja és tudtommal a rendőr nem büntethet meg ha biciklizel vele, mert a járgányt nem a motorja hajtja.
2012. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Én úgy tudtam, hogy 3 sebességes, kormányváltós. Mustangot nem veszek, mert SZERINTEM nagyon ronda.:/ nézelôdök a Rometeknél.

Üdv!

2012. ápr. 8. 21:45
 3/7 waland ***** válasza:
Hacsak nem üres a tank, a rendőrt nem fogja meghatni, hogy te csak tekersz, nem indítod el, mivel tudja, hogy lefordulsz a sarkon, és amikor nem látja, már indíthatsz is. Innentől meg már csak a jóindulatán múlik, mit tesz: Büntet, kiveszi a szelepet, és elhajt lapos gumival, vagy csak figyelmeztet, hogy meg ne lásson még egyszer. Az egyetlen szabályos módszer, ha tolod, de akkor meg a tulajdonjog igazolását kérheti.
2012. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 9. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A mustang tényleg ronda :D Viszont ő a 3 sebességes, de ez sem kormányváltós hanem lábváltós. Rometet nem tudom, de azt hiszem hogy a romet komar kormányváltós, a többe viszont már lábváltós.
2012. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mit akarsz te 13 évesen motorozni?
2012. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bárcsak most is 20e ft lenne egy babetta :/
2022. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!