Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bosch szám és színkódokban...

Bosch szám és színkódokban segítene valaki? Nagyon megköszönném! :\

Figyelt kérdés
A motoromat szeretném átvezetékelni de a Bosch rendszernek megfelelően és ehhez kellene a táblázat. Tudna valaki segíteni ebben? Vagy valami linket adni Bosch táblázatról/szín és számkódokról? Előre is köszönöm!

2012. ápr. 9. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hölts le egy bekötési rajzot.

Forumozz sokat ott vannak szakik akiktől tudsz tanácsot kérni. Az az igazság hogy nincs olyan hogy színkód bosch rendszerhez.. Gondolom rosszállapotba van azért akarod átkábelezni? Ha rossz állapotba van lehet már előtted is drótoztak bele. Mi a garancia arra hogy mondjuk a piros fekete vezeték gyárilag nem kék volt? Én mérni szoktam meg megnézni honnan jön hova megy és miért,, de szerintem mindenki így csinálja. Max a mérnökök adják le színkód szerint a rendelést a gyárba.

2012. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném átvezetékelni, hogy megfeleljen a Bosch rendszernek. Ezért kéne ez a táblázat/leírat.
2012. ápr. 10. 22:30
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha valakinek még kéne rajtam kívül, van egy könyv:


Pletser József

Gépjármű-Villamosság

TM-51005/1

A nemzeti tankönyv kiadónál 2300 Ft körülbelül.


2 oldalban vannak az alapvető számkódok és színkódok.

2012. ápr. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!