Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsi vétel elött vagyok,3...

Kova 55 kérdése:

Kocsi vétel elött vagyok,3 autón gondolkozok.1:W. Passat. Diesel 2:Saab 3.9. diesel 3. Opel Vectra diesel 4. Opel Astra H diesel?

Figyelt kérdés
2 millió körül gondolkodok....Nehéz a döntés,minden információ érdekel....Fogyasztás,Élettartam,Alkatrész,És persze nem szeretnék lomha autót se venni.Segítségeteket kérem.Melyik a legértelmesebb vétel???

2012. ápr. 10. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy biztos: nagyon észnél kell lenned, ha ilyen kategóriájú autóban gondolkodsz. Ez pontosan a 300-400-ról visszatekert autók kategóriája, melyek közt nehéz jót találni.
2012. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Astra H, ha sportos kell, akkor GTC (3 ajtós). 1.7 cdti motorral ajánlott.
2012. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aztmondták,hogy a az 1,7-es csak magas fordulatszámon pörög,az 1,9nél nemtudom,hogy ez kiküszöbölésre került e??
2012. ápr. 10. 21:52
 4/14 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy magas fordulaton jobban pörög. De ez csak egy tipp:D


vw passat 1.9 pdtdi vagy 2.5 tdi kerül az elsö helyre.

Haladós, tartós, összeszerelése jó.

Majd jönnek mindjárt szidni a pd elemeket.... nem kell pancsolni, hanem kúton tankolni és nem fillért b@szni, ergo a drágább üzemenyag jobb.


Vectra... hmmm azt hiszem a 3.0 v6-os dízel jöhetne szóba.


Tulajdonképpen a fent említett autók közül a vw kivételével egy kaptafa az egész, úghogy tökmindegy.

2012. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Vw passat abból is az 1,9 pdtdi. Nekem volt passatom és semmi baja nem volt. 332 000km-el adtam el! Erős volt, takarékos, jól elfértem benne, alkatrészt vicc áron kaptam hozzá. Szóval én bátran ajánlom a Passatot. Érdemes itt is szétnézned: www.passatklub.hu


[link]


[link]


Elég rendesen szedi a lábát:

http://www.youtube.com/watch?v=ik5HODIC474

2012. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, és ezekben mind Bosch üzemanyag-fúvókák vannak amik sose romlanak el.
2012. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezektől bármilyen benzines jobb...
2012. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi a szarért lenne jobb a benzines??? Épeszű ember nem vesz ekkora autót benzinesben.
2012. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mi a szarért lenne jobb a benzines??? Épeszű ember nem vesz ekkora autót benzinesben."


Mert ha 2 milliót kiad autóra, akkor ne sajnálja már a pénzt normális üzemanyagra...

2012. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez egy igazán szánalmas hozzáállás már megbocsáss. Ha 10 millát adnék autóra, akkor is dízelt vennék. Mert ha annyit adok érte, akkor legalább ne egye le a gatyámat!
2012. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!