Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsit szeretnék venni, íme...

Kova 55 kérdése:

Kocsit szeretnék venni, íme az újabb kiszemeltem! Jó a 2 ezres séria motor? Fenntartása?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 11. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Megoszlanak a vélemények a PD TDI motorokról valaki azt mondja nagyon jó valaki meg rákölt egy fél vagyont.
2012. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztelt első "hozzáértő" válaszoló. A linkelt autónál el lett végezve a garanciális pd elem csere ami azt jelenti, hogy a gázolajra érzékeny siemens gyártmányú üzemanyag fúvókákat lecserélték garanciában Continental gyártmányúra amivel nem szokott gond lenni. Összességében ez a passat egy nagyon jó autó. Nekem is volt pdtdi passatom és 332 000km-el az órájában adtam el. Semmi gondom nem volt vele! A pdtdi motor megköveteli a 15 000km-ként elvégzett olajcserét. Fontos, hogy az olaj feleljen meg a VW 505.01-es specifikációnak. (pl: Castrol EDGE 5w-40, Mobil 1 3000xe 5w-30).
2012. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább fele ennyiért vegyél egy benzinest. Az nem olyan büdös mint egy dízel, nem is kerreg, nem füstöl és még rákos sem leszel a dízel kipufogógáz miatt.
2012. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,imádom a Diesel kerregését:D
2012. ápr. 11. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem füstöl és még rákos sem leszel a dízel kipufogógáz miatt."


Orvos látott már?!

2012. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És téged?Én csak tényeket közöltem.Te hiszed olyan "hozzáértőnek" magad.
2012. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Orvos látott már?!"


[link]


7. Dízel kipufogógázok


Titeket fog az onkológus, ha dízellel jártok..

2012. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!