Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neked mi erről a véleményed?

Neked mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap azt hiszem a natgeon ment egy ilyen börtönös film ahol a rabokkal csináltak interjút stb...és az egyik rab elmesélte,hogy azért kapott 35 év börtönt mert nem állt meg egy közúti ellenőrzéskor mert bevonták a jogsiját és be volt tépve így menekülőre fogta úgy,hogy mellette ült az egyik barátja és a rendőrök meg mentek utána , és hosszas üldözés után le is rázta a rendőröket ,de sok autót összetört meg a sajátját is majd megállt egy parkolóban a tropára tört autóval és akkor vette észre,hogy a barátja meghalt a sok koccanás/ütközés miatt.Mutattak képeket is az autóról a jobb oldala végig le volt zúzva nem csoda,hogy az anyósülésen ülő barátja meghalt, a bal oldala meg szinte teljesen ép volt ott csak kisebb karcolások voltak és az is a vádak között volt,hogy szándékosan úgy irányította a kocsit,hogy a jobb oldala sérüljön inkább mint sem,hogy a bal és gondatlanságból elkövetett emberölés is szerepelt a vádak között sok más mellett.

De szerintem ez a direkt úgy irányította a kocsit duma olyan hülyeség, mert most komolyan betépve menekülsz a rendőrök elől akkor nem arra fogsz figyelni,hogy melyik oldala törjön szét az autónak plusz azt nem is döntheted el mert ha tényleg rajta múlott volna akkor nem törte volna össze a kocsit sem...nekem ez a vád elég fura...jó persze bűnöző most nem azért mondom,hogy védjek itt bárkit is csak mondom nekem ez furcsa...



2012. ápr. 12. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülye vagy te baz.meg
2012. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lehet, de te sem tűnsz teljesen normálisnak...megkérdezhetem,hogy miért vagyok hülye?
2012. ápr. 12. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
A gondatlanságból elkövetett emberölés azt jelenti, hogy az ő hibájából figyelmetlenségéből halt meg az a személy, tehát a szándékosság fel se merülhet, és akkor is emberölés ha véletlen volt, mert ha megállt volna megakadályozhatta volna ezt. Te is ha autót vezetsz és valaki a te felelőtlenséged miatt meghal téged lecsuknak.
2012. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod miért hívják a jobb első ülést "anyósülés"-nek?


Mert a vezető ösztönösen védi magát, még részegen, vagy betépve is, és még egy frontális ütközésnél is képes balra rántani a kormányt, hogy csak az autó jobb oldalát érje az ütés...

Az úton haladva is nagyobb az esélye, hogy a jobb oldalon sérül az autó pl. a parkoló járművek miatt.

2012. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valami olyat mondott,hogy szándékos emberöléssel is megvádolták a barátja halála miatt, és sokéig ez volt a vád aztán lett gondatlanságból elkövetett.

Egyébként most próbáltam ki egy játékon, valóban a jobb oldalt tört szét jobban :)

2012. ápr. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!