Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új fejegységgel, mennyire...

Új fejegységgel, mennyire lesz érezhető a változás a gyári hangszórókkal?

Figyelt kérdés

Egy régebbi Panasonic rádió van a kocsimban 4x35 wattos. Szeretnék vásárolni egy másik fejegységet (Pioneer 4x50 watt), a kérdés csak az lenne, hogy a gyári hangszórókkal mennyire lesz érzékelhető a változás?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. ápr. 12. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semennyire.Új hangszórók kellenének.
2012. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pioneer 4x50 watt tökéletes csak vegyél még hozzá 2 ovális hangszorot legalább hátra meg elöre valami magashangot,nem kell h drága legyen olcsóbb is megteszi.
2012. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező,én is most kérdeztem utána műhelyben ennek a hifi témának és azt mondták hogy ha nincsen 100-150 ezrem kicseréltetni az EGÉSZ rendszert(hangszóró,fejegység,kábelezés,erősítő) akkor bele se vágjak.

Használtan mondjuk lehet komplett rendszereket 50 től kapni,vaterázz rá.

2012. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
A családtól kaptam egy fejegységet (Sony 4*52w) és kicseréltem a gyárival. Pénzem sajnos nem volt mást is kicserélni, de így is hallható a változás. Természetesen számít, hogy milyen autóban cserélsz, hiszen az újakban gyárilag egész jó zene van. Nekem egy 15 éves Nissan Primerám van, amihez azért nem adtak valami nagy durranást.
2012. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!