Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra f rángatózás, és...

Gabrosz kérdése:

Opel Astra f rángatózás, és alapjárat probléma. Mi lehet a problémákra a megoldás? Help!

Figyelt kérdés
Opel Astra f X16XEL 1.6 16 szelepes a járgány,és van hogy az alapjárat felpörög,de inkább a gyakori hogy leáll a kocsi. Meg menet közben elkezd rángatni a kocsi,ha kigyullad a motorhiba lámpa akkor nem rángat,ha elalszik akkor meg igen. Mi lehet a megoldás mindkettő problémára?? Help!!
2012. ápr. 13. 10:12
1 2
 1/13 pagan ***** válasza:
elsősorban ki kell villogtatni a hibakódot,és pontosabb képet kapsz,különben csak sötétben tapogatózás megy,sokminden okozhatja a jelenséget
2012. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 pagan ***** válasza:
2012. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 pagan ***** válasza:
érdemes ezt otthon végrehajtani mert egy kód olvasásért mikor nagyon amatőr voltam 10 rugót akartak kérni,és 5 perc az egész,csak egy darabka drót kell hozzá és ennyi:)
2012. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy a gyújtógyertyákkal vagy a gyújtótrafóval lesz gond. Unix, bárdi, start, láng, amero-r. stb
2012. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Összekötöttem egy dróttal ráadtama gyújtást,és elkezdett a motorlámpa folyamatosan villogni megállás nélkül. Az mit jelenthet?
2012. ápr. 13. 11:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem érdemes lenne elvinned egy szakihoz mert így csak találgatni tudunk. Nem tudom hol laksz de ha esetleg az alföldön akkor Mogyorósi Balázst ajánlom Békéscsabán az M44Autócentrumban. Ha ő nem tudja megcsinálni akkor senki!
2012. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen,néha a szerelők is csak találgatni tudnak ahelyett,hogy megnéznék alaposan... Békéscsaba nekem messze van én Újpesten lakom. De azért köszönöm!
2012. ápr. 13. 13:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Pesten is tudok egy ügyes szakit. www.muha.hu (ferihegy közelében)
2012. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm,majd megnézem ezt a szervizt.
2012. ápr. 13. 15:23
 10/13 pagan ***** válasza:
igen,a diagnosztika űgy indul hogy háromszor 12,a 12 úgy épül ki,1 rövid villanás,szünet,és gyorsan egymás után 2,ez a 12,az engine lámpa villog igen,az hülyeség hogy találgatunk.hisz ha van hibakód,írtad hogy van,akkor egyértelműen ki lehet deríteni az okot,ha nincs akkor a találgatás jön
2012. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!