Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Cagiva Elefant jó motor?

A Cagiva Elefant jó motor?

Figyelt kérdés
Nem sokat tudok róla, és egy ilyet néztem ki mer drágábbra nincs pénzem 100körül nézek endurót.
2009. jún. 18. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy vegyek inkább simsont?
2009. jún. 18. 21:58
 2/10 anonim ***** válasza:
hátő.. 125-ös, és powerszelepes, ez gyakran meghibásodik, és nagyon drága hozzá az alkatrész, a Simsonhoz olcsó. Ha jó állapotú Elefantot veszel, kb 200k körül, az megállíthatatlan, 100 ezerért inkább vegyél egy nagyonjó Simsont, 100ért nagyon jót lehet venni, és a legolcsóbb az alkatrész. Nekemis Simsonom van.
2009. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van 100 ezred akkor inkább az Elefant helyet egy jó 50 es vagy 80 as Yamaha Dt-t vegyél.Az 50 es dt sokkal jobb mint a simson mert mégiscsak enduro .
2009. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az első vagyok

de a dt-hez ios drága minden. :D

2009. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak a Yamaha az nagyobb gyár és sokkal elismertebb márka.Nem mondom hogy a cagiva rossz de ha a motor világban az élvonalt nézzünk a cagiva sehol sincs.Se sportmotor kategoriában se crossban .A yamaha az első 3 ban van Honda és a Suzukival és fej fej mellet haladnak.A Cagiva csak egy kis gyártó nem egy nagy világ márka.Nem nézem le az olaszt de ha motorról van szó akor japán esetleg Ktm.
2009. jún. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hi! A Cagiva jó. Figyelembe véve, hogy használtan veszed, ne azt nézd, hogy pl a Yamaha most jobb-e, vagy sem. Az Elefántot amikor gyártani kezdték, akkor a Cagiva éppen halomra vert minidenkit a Dakaron. A Simson is jó. Eljutsz vele A pontból B pontba olcsón. De kb ennyi. Gondolom mivel endúrót keresel, ennél többet akarsz. Viszont a Cagiva igényli az odafigyelést. (a többi endúró is) Rendszeres karbantartás mellett (olaj, légszűrő, lánc, stb.) nem lesz vele gond, szeretni fogod.
2009. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Minden negatív megjegyzés ellenére IGEN JÓ MOTOR!Akinek nincs összehasonlítási alapja inkább ne is írjon.Megbízható ,erős és pörgős. Évek óta használom ,többnyire terepezem vele, gond probléma nélkül. gumi már kellett rá! A simson is jó a maga nemében ,de meg sem közelíti a cagivát. igaz javítani olcsóbb.(Ez kb olyan mintha a trabantot hasonlítanám valamely nyugati márkához!)Gondolom úgy 200 körül már hibátlant is tudsz venni.Így 100 körül légy nagyon körültekintő, motorikusan hibátlan legyen, a többi részt már az internetről is tudod javítani, itt találsz mindig bontottat.Ne dőlj be a yamahás tanácsoknak, a DT-k jók ,de nem olcsó azokat sem javítani!Jó állapotút abból sem adják olcsón.
2009. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Figyelj! Ez tök jó motor. Az én faterom vett egy 125 cc-st.

És királyúl megy! Én ezt ajánlom neked.

2010. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hello. Nekemis elephantom van 125 ös és nem kell bedőlni a dt-t kedvelőknek. Nekem volt dt -m is és hát nem lehet összehasonlitani a 2 motort. A cagiva az erősebb pörgősebb és minimális odafigyeléssel kimotorozhatsz a világbol vele. 100k körül legyél résen hogy mit veszel de ki lehet fogni a jóvételt is olcsón. Én ajánlani tudom csak a cagivát.
2011. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha szeretnél 1 patent kis simsont akkor nézdd meg az enyém. Én rendbe raktam csak nekem már kicsi + vettem nagyobbat és igy nincs használatban. [link] A képek magukért beszélnek :)
2011. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!