Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 60 ccm kérdések?

Simson 60 ccm kérdések?

Figyelt kérdés

Simsonomra vettem egy 60 as henger szettet veszek rá egy 17 es fogaskereket + fel újított főtengely stb..a kérdés az lenne hogy a 17 es fogaskerék nem sok a 60 ccm es simsonra?

51 es henger fej lesz rajta, ja és a 4 felömlő kb mennyi lenne rá? meg egy tervezett rezó mennyi lenne?



#Simson #henger #karburátor.dugattyú
2012. ápr. 14. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 50/2f-en van 17-es és simán viszi!
2012. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem már sok elég sok a 16-os elég rá véleményem szerint.
2012. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor a 16 ossal lesz kompresszió is,és végsebesség is ugye?
2012. ápr. 14. 21:12
 4/5 anonim válasza:

"16-os lánckerékkel is lesz kompresszió?"

köszi felvidítottad a napom :D ui:semmi köze a kettőnek egymáshoz :)

2012. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy beleszólok,de:)))

Ez egy hülyeség.Mindenki azt hiszi,hogy a 60,meg 70 cm2,az állat lesz.Utána kell állítani a karbit,beleőszülsz,mire sikerül talán,kis fordulaton nem húz,bemelegszik sz.r lesz,pörgetni kell,hogy valami legyen,eszi a főtengelyt,eszi a kuplungot.

Nekem rengeteg Simsonom volt,mindenféle variáció,és most is van egy,ráadásul 60-as.Megbízható,mindig indul,ilyen gond nincs vele.Csak egy Simsonnak nem ilyennek kell lennie.Gyári B-s,15-ös láckerékkel,esetleg ha nagyon jól lett járatva,és erős,akkor elbírja a 16-ost,(enduró,vagy SR váltóval talán a 17-est).Jó olajjal 40-be,folytás nélküli B-s kipuffal,és ennyi.

Én is vissza akarom alakítani ilyenre.

Üdv.

2012. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!