Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A biztonsági öv szigorú...

A biztonsági öv szigorú használatát helyesnek tartod-e balesetveszély megelőzésére?

Figyelt kérdés
vagy legtöbbször az okoz problémát....jobb lenne ha mindenki saját felelőségére nem használja a biztonsági övet?!

2012. ápr. 15. 13:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekem megmentette az életemet.
2012. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Én helyesnek tartom. A hárompontos öv - főleg, ha automata - nem tökéletes, sok hiányossága van, de még így is a legegyszerűbb, legmegbízhatóbb eszköz a baleseti sérülések csökkentésére. Van, hogy problémát okoz, de sokkal többször használ, mint árt.
2012. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Én olyan szabályt tartanék jónak ami szerint városban nem kötelező a használata, városon kívül viszont igen.
2012. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Nekem szerencsére még nem volt rá szükségem élesben. De alap, hogy ha autóba ülök, akár utasként, akár én vezetek, bekötöm magam. Tudatosan nem is szoktam rá figyelni, automatikusan csinálom megszokásból.
2012. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
mi is bekössük magunkat! az az első...
2012. ápr. 15. 14:18
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is az életemet mentette meg ha nem lettem volna bekötve kirepültem volna a kocsiból nagy valószínűséggel!Szerintem olyan 10 esetből legalább 8-szor a bekötött öv életet ment,van persze olyan is hogy az öl meg vagy sebesít meg de ez azért ritkább.
2012. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%
Hülye aki szerint nem kell mindig minden körülmények között bekötni.
2012. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hasznosat adtam kedves utolsó de azért annyira nem értek egyet hogy hogy az illető akkor már hülye is...
2012. ápr. 15. 15:40
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretném saját magam eldönteni,hogy vállalom e a kockázatot és bekötöm magam vagy sem.A saját életem,azt csinálok vele amit akarok. Ennyi erővel nem engedném a motorosokat közútra,mert a motoron nincs biztonsági őv.A motoros is vállalja a kockázatot mikor nyeregbe pattan,szeretném én is saját magam eldönteni,hogy kockáztatok e.Persze azutasomtól elvárom,hogy kösse be magát,mert az ő élete a sofőr kezében van.
2012. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó nem érzed kicsit álszentnek magad?
2012. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!