Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlanátok egy...

Milyen kocsit ajánlanátok egy kezdő jogsisnak? Első kocsi lenne, max Ilyen 5 millió értékben.

Figyelt kérdés
Legyen diesel,maximum 2.0,jah és diesel-es...
2012. ápr. 16. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

VW Golf , scirocco , jetta

Audi A3

BMW 1

Volvo C30

Honda Civic

Renault mégane

Opel astra

Seat Ibiza , Cordoba

2012. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én a helyedben nem vennék egyből ennyiért autót. szerintem valami régi normál méretű autót vegyél, vezesd azt egy pár hónapig, amíg nincs meg az igazi rutinod, mert hiába van meg a jogsid vezetni lehet h tudsz, közlekedni már kérdéses!

aztán ha már jól belejöttél, akkor vegyél valami szuper autót. én 5 millióból tuti bmw-t vennék, azt se vadi újat. :)

2012. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdő jogosítványú illetőnek nem 5 milliós kocsi való, hanem egy 1998-2000 körüli, alsó közép kategóriás autó, amin megszerzi a valódi vezetési rutint (1-2 év) aztán ha ez az idő eltelt (és vezetett is eleget!) akkor "felsőbb kategóriába léphet"

Bőven elég neked egy 1.4-es Golf, Astra, Megane stb!

2012. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én találtam neked egy nagyon jó autót kezdő jogsival.Nekem is pont ilyen autó volt az első,csak picit rövidebb volt.

[link]

2012. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Én a nővérem 7es BMWjét kaptam meg anno,mert ő a 21.re kapott egy másik autót és én megörököltem.Picit több volt mint 7 millió de ideális kocsinak szerintem elég jó.Nekem is megfelelt 17 évesen.
2012. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem inkább anyut, vagy aput kérdezd! ;)
2012. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Horváth Bence Ernő válasza:
ford mondeo 2.0 tdci vagy opel astra h 19 cdti
2018. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!