Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3-rol velemenyek?

Mazda 3-rol velemenyek?

Figyelt kérdés
Megbizhato a diseles vagy inkabb benzines? Gyari hangszorok jol szolnak? Tenyleg nagyon dragak az alkatreszek bele?

2012. ápr. 18. 06:07
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Az biztos, hogy egy Golfhoz sokkal olcsóbban kapsz alkatrészt.
2012. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rettentően túlértékelt típus horribilis áron. Ugyanannyi pénzért sokkal fiatalabb, kevesebbet futott, jobb állapotú autót kapsz más típusban.
2012. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép autó, de borzasztóan semmilyen, átlagos, legszűrkébb autók között van. Inkább Mazda 6!
2012. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem Mazda 3-m van.

Habár valóban átlagos, és mégis azt mondom, h nem egy szürkeség az utakon. Nekem Sedan van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon kényelmes, a mérete iszonyú ideális. Tele van tartó rekeszekkel (nem úgy, mint a H astra).

Benzines 1.6-os az enyém, kb 7-8 között van az átlagfogyasztása. Én nagyon szeretem. Van olyan alkatrész, ami olcsó és van ami drága. De sztem azért egyáltalán nem horribilis. Megbízható autó. Annak is mondják és az is.

A gyári hangszórók szépen és hangosan szólnak. Persze ki mihez szokott. De nem gagyi. Nekem legalábbis nem.

Nekem pezsgő színben van, sötétszürkében valóban nem szép, de a világos színekben sztem nagyon szép.

Ja és az enyém 2006-os!

Ha az új mazdára gondolsz, akkor ezeknek csak egy része igaz, a többiről nem tudok nyilatkozni. :)

2012. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!